Mahmut Efendi’den Cübbeli Ahmet’e cevap: Hz. Mehdi’ye biat etmeden ölmeyeceğim!

Mahmut Efendi’den Cübbeli Ahmet’e cevap: Hz. Mehdi’ye biat etmeden ölmeyeceğim!

Her fırsatta Mahmut Efendi’ye koşan Cübbeli Hz. Mehdi hakkında da Mahmut Efendi’yi dinlemeli.


Mahmut Efendi Hazretlerigeçenlerde hastaneye kaldırıldı. O esnada bir rüya görüldü. Bu rüyanın çok büyük hikmeti olduğunu bakın Mahmut Efendi Hazretleri nasıl açıklıyor, aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz:

http://bit.ly/18WZIQ0

Mahmut Efendi Hazretleri Ağustos 2013 tarihinde hastaneye kaldırıldı. O esnada bir rüya görüldü. Rüyada Hazreti Nebiyullah (sav) Efendimiz geldiler. Bir matara su getirip o Allah dostuna içirdiler. Hastaneden, bir gün sonra sağlığı çok iyi açıklaması yapıldı. Bu Allah dostunun fazla vekili yoktur. Henüz halifesi de yoktur. Sünnete en çok riayet eden bir camia olmaları hasebiyle herkesçe çok kolay bilinecek bir gruptur. Neyse, Efendi Hazretlerine hastanede benim de bulunduğum ortamda bu rüyayı anlattılar ve kendileri dediler ki:

“Artık bu suyu gaybi alemde içmiş olmamla birlikte sağlığım çok iyi oldu. Direncim arttı. Çok şükür. Allah (cc) beni sevindirdi. Bu sevincim Hazreti Mehdi aleyhisselama biat etmeden ölmeyeceğimin müjdesidir. ”

Açıkça görüldüğü gibi Mahmut Efendi Hazretleri gaybi alemde Hazreti Nebiyullah (sav) Efendimizin getirdiği suyu içerek şifaya kavuşmuş, adeta ömrüne ömür katılmıştır. Bu olayın gerçekleşmesinin hikmetini Mahmut Efendi Hazretleri Hz. Mehdi’ye biat etmeden ölmeyeceğim.” diyerek açıklamıştır. Hz. Mehdi şu anda hayattadır ve zuhur vaktini beklemektedir. Yaşadığımız bu önemli dönemin en mübarek şahıslarından biri Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretleri, diğeri de Mahmut Efendi Hazretleridir. Allah bu iki önemli, değerli ve mübarek şahsın ömürlerine ömür katarak onları Hz. Mehdi’ye biat gününe hazırlamaktadır. Böylece Allah izin verirse bizler de onların Hz. Mehdi’ye biat ettiklerini göreceğiz.

Mahmut Hoca Cemaatinin en değerli hocalarından Mehmet Talu Hocaefendi’de Hz. Mehdi’yi göreceğine inandığını şöyle ifade etmişti, aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz:

http://www.dailymotion.com/video/xhjl7v_mehmet-talu-hz-mehdi-yi-sahsen-gorecegime-inaniyorum_news

Şeyh Mahmut Efendi’nin ve Mehmet Talu Hocaefendi’nin Hz. Mehdi’yi bu yüzyılda göreceklerini ve ona biat edeceklerini söylemiş olmaları, Hz. Mehdi’nin zuhurunu yüzyıllar sonraya erteleyen Cübbeli Ahmet Hoca’ya verilecek en güzel cevaptır. Mahmut Hoca cemaatine mensup olan Cübbeli Ahmet Hoca Hz. Mehdi’nin zuhurunun çok yakın olduğunu artık gizlemeyi bırakmalıdır. Peş peşe gerçekleşen harika olaylar bu zuhurun beklenenden de çok yakın olduğunu cümle aleme göstermektedir.

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

 

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s