Bölünme tehlikesine karşı Ak Parti, CHP, MHP ve BBP ortak hareket etsin!

Bölünme tehlikesine karşı Ak Parti, CHP, MHP ve BBP ortak hareket etsin!

Bölünme tehlikesine karşı Ak Parti, CHP, MHP ve BBP ortak hareket etsin!

Güneydoğu’da hiçbir zaman Kürdistan kurulmayacak ve Öcalan’da serbest bırakılmayacak.


2014 yerel seçimlerinin ardından Güneydoğu’da ortaya çıkan sonuçlar tam bir felaket habercisi. Tam 30 yıldır bu ülke PKK ile mücadele ederken, kanının son damlasına kadar savaşıp binlerce şehidi toprağa verirken, şimdi BDP partisinin ne kadar güçlendiğini hep birlikte görmüş olduk. Tabii ki sandığa yansıyan bu durum halkın özgür iradesi değil.Güneydoğu’daki halkımız baskı ve tehditle, ölüm korkusuyla, silahların gölgesinde oyunu kullanmıştır. Ailesine, ocağına, çocuklarına zarar gelmesini istemeyen Güneydoğulu kardeşlerimiz mecburen oylarını bu yönde kullandılar.

Şimdi bu ciddi bölünme tehlikesine karşı sürekli devleti uyarmak bizim boynumuzun borcu. Orada yatan binlerce şehidimiz adına bunu yapmak zorundayız. Bakın federasyon, özerklik, kanton bölge gibi dayatmalar bölünmenin diğer adıdır. Bunu kimse dile getirmiyor. PKK da sessiz sedasız asıl hedefine doğru ilerliyor.

PKK, Abdullah Öcalan’ın son konuşmalarından sonra bir de kendisini dindar göstermeye başladı. Bu son derece tehlikeli bir taktik. Stalin de savaş döneminde kiliselere, hahamlara, papazlara müthiş destek vermişti. Sonra üstün geldiğinde hemen onları ezmeye başladı. PKK’nın bu taktiğine Müslümanlar kanmasın. PKK siyasi yönden yönetimi ele geçirdiğinde Müslümanların iflahını keserler, bir tane bile cami bırakmazlar, bir tane bile mescid bırakmazlar. Meydana gelecek felaketi kimse tahmin etmiyor. Şu an çok ılımlı yaklaşıyorlar. Ama Komünist yönetim kurulduğunda bunlar kadın, çocuk, yaşlı demeden herkesi öldürürler. Kimsenin gözünün yaşına bakmazlar.

Bu yüzden PKK tehlikesine karşı bütün partilerin bir araya gelip bir karşı atak düzenlemesi gerekiyor.Özellikle MHP bu konuda ağırlığını koysun. Sayın Bahçeli Türkiye’nin asla bölünmeyeceğini sürekli vurgulasın. Sayın Kılıçdaroğlu’da Güneydoğu’nun bölünmemesi için çok önemli toplantılar ve konuşmalar yapabilir. Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümeti de Güneydoğu’da anti Stalinist, anti Komünist faaliyet yapılmasını sağlasın. Burada hayati bir konu var. Bu yüzden bütün partilerin bir araya gelmesi ve mutlaka ittifak halinde olmaları gerekir. PKK’yı durduracak ataklara hiç vakit kaybetmeden hemen başlamak lazım.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s