Gülen’le, paralel devletle uğraşmayı bırakıp PKK’ya bakın!

Gülen’le, paralel devletle uğraşmayı bırakıp PKK’ya bakın!

Gülen’le, paralel devletle uğraşmayı bırakıp PKK’ya bakın!

PKK karşısında tırsmayan ve şahsiyetini ortaya koyan bir hükümet görmek istiyoruz.


Başbakan Erdoğan meydanlara çıkıp“Paralel devletin sonunu getireceğiz, bunların inlerine gireceğiz, hepsini yok edeceğiz”diye bağırıyor. Ne diyor başbakan: “Türkiye’nin istikrar ve büyümesi kimi rahatsız ediyorsa, bu durum kimin çıkarlarına dokunuyorsa, işte onlar bu süreci durdurmanın gayreti içine girdiler. İçeride gerçekleştirdiğimiz reformlar, özellikle de çözüm sürecinin başarıyla yürümesi,demokratikleşme alanında attığımız adımlar, hem içeride, hem dışarda bazı kesimleri rahatsız etti.”

Başbakan Erdoğan böyle demeçler verirken diğer taraftan Bülent Arınçne diyor: “Sayın Öcalan demek suç olmaktan çıktı, PKK’nın kendine ait bayrağını elinde taşımak, Öcalan posterini taşımak suç olmaktan çıktı. Hatta Türkiye’nin sistemi böyle olmalıdır, Türkiye’de eyaletler, demokratik özerklikler falan bunların hiçbirisi artık suç değil. Bakın izleyin:

http://www.youtube.com/watch?v=MEgXeryHM8A

Bakın ortada aleni olarak gözüken Türkiye’yi bekleyen büyük tehlikeyi görüyor musunuz? Erdoğan ve ekibi bütün güçlerini Gülen cemaatine ve paralel devlete yönlendirmişken, PKK ve Öcalan bu ülkenin adeta altını oyuyor. Güneydoğu’da nerdeyse her gün bir çocuk dağa kaldırıp terörist yapılıyor. BDP Güneydoğu’yu nerdeyse yuttu bu seçimlerde. Partiler bir olup BDP’yi silemediler, hepsi kendi çıkarının peşine düştü. Bürün bunlar olurken, yani devlet kendi dersine düşmüşken, Bülent Arınç’da çıkıp PKK’yı ve Öcalan’ı Türk halkına sevimli ve masum gösterme görevini üstlendi.

Sonuçta Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi çözüm süreci hiç de başarıyla yürümüyor. PKK tarafından kaçırılan çocuklar, iyi eğitilmiş bir şekilde geri dönmeye hazırlanan yüzbinlerce PKK’lı, Öcalan’ın ev hapsine çıkarılması dayatmaları ortada çözüm sürecinin filan olmadığını gösteriyor. Tam tersine tam 40.000 şehit vermiş koskoca Türkiye PKK karşısında eğilip bükülüyor,  neredeyse Öcalan’dan talimat bekler hale geliyor.

PKK şu anda tüm Güneydoğu’da mevzide hazır bekliyor. Amerika Türkiye’yi bölüp Türk topraklarında bir Kürdistan kurmaya kafayı takmış durumda. Bu konunun Öcalan ile değil, Amerika ile halledilmesi gerek. Bu Türkiye’yi bölme siyasetinden vazgeçmeliler, 100 senedir bunun için uğraşıyorlar. Türk topraklarında kurulacak olan Komünist Kürdistan bölgeyi kısa sürede yutar. Türk hükümeti, Tayyip Erdoğan bu konuda ağırlığını koysun. Ne Öcalan’a, ne de PKK’ya taviz verilmeyeceğini söylesin. Kamuoyunda da gereken tepki gösterilsin. Başbakan Tayyip Erdoğan yalnız bırakılmasın.

Bölünmeye karşı gece gündüz bu vatanı seven herkes tepkisini koysun. Türkiye’nin içinde kurulacak Komünist bir devlet daha sonra Amerika’nın da başına bela olacak. Onlar da bunun farkında değiller. Onlara da bu gerçeği etraflıca anlatmak lazım.

Sonuç olarak PKK’ya ve Öcalan’a taviz verenler Türk halkı tarafından bunların görülmediğini ve fark edilmediğini hiç düşünmesinler, hepsi görülüyor ve biliniyor. Bülent Arınç’da PKK’yı ve Öcalan’ı sevimli göstererek başbakan koltuğuna oturma hayalini bıraksın, çünkü bu hayalden öteye gidemeyecek, sadece Bülent Arınç’ın hayali olarak kalacak. Devlet erkânı ve başbakan şu anda Gülen cemaati ile uğraşmak yerine Türkiye’yi yutmaya hazırlanan PKK’yı Türk topraklarından silsin. 40.000 şehidimizin kanı yerde kalmayacak, bu da böyle bilinsin. Bizim millet olarak görmek istediğimiz tablo bu. Özgür Türkiye, güçlü Türkiye, Öcalan’ın ya da Amerika’nın karşısında ezilip köşeye sıkışmayan bir Türkiye…

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s