Canımız Şeyh Nazım hocamız Mehter’i görünce nasıl coşuyor!

Şeyh Nazım El Kıbrısi Hazretleri

Canımız Şeyh Nazım Hocamiz Mehter'i görünce nasıL coşuyor!

Şeyh Nazım Kıbrisi Hazretleri DÜNYANIN sultanıydı.


Ne Kadar güzel Bir Gün, Ne Kadar Güzel bir müjdeyle Başladık met Güne. Canımız, birtanemiz, Göz bebeğimiz  Şeyh Nazım  Kıbrisi Hazretleri Bugün Rabbimize kavuştu. Dünya Gün geçtikçe Hastalıklar Yaşanan zorlukları arttırabiliyor, Ortamı İmtihan. Ölüm imkb böyLe mübarek peoples for görülmemiş Bir güzelliğe ACILAN bakmak kapı Oluyor.

Simdi Şeyh Nazım Kıbrisi Hocamiz cennet baçelerinde peygamberimizle,  Hz. Mehdi  Ile, Hz. Isa Ile, Hz. Musa Ile, Hz. Nuh Ile, Hz. İbrahim Ile, sahabelerle gelmis Geçmiş, kaldırıldığı tr mübarek insanlarla Birlikte ettik. Cennet sofralarında en güzel nimetleri yiyor, o güzel sohbetini peygamberlerle Yapıyor. Ne mutlu ona, ne mutlu cennete kavuşanlara …

Şeyh Nazım Hocamiz Hikmetli sohbetleriyle dünyada yüzbinlerce insanı etkilemiş Eklendi çok Değerli Bir ​​mümindi, Bakın Bir sohbetinde soyle diyor:  “Bize bağlanan Ne Kadar Genç Varsa Allah’ın izniyle Hz. Mehdi’ye bağlanacaktır. . O müjdeyi alıyorum ki vaktin sahibinin zuhuru yakındır ”  Bu linkten seyredebilirsiniz:

http://bit.ly/1hxUV8i

Şeyh Nazım Kıbrisi Hocamiz Hayatını İslam’a, Kuran’a, İslam’ın dünya hakimiyetine ADAMIŞ mübarek Bir insandı. TUM Ömrünü met şerefli davaya Adadi. Korku nedir, yılgınlık nedir Hiç bilmedi. Bakın Şeyh Nazım Hocamiz Mehter’i görünce Ne Kadar şevkleniyor Maşaallah. Bu linkten seyredebilirsiniz:

http://bit.ly/1hxWmna

Bildiğiniz Gibi Papa Şeyh Nazım Kıbrisi hocamızı ziyarete gelmişti, Bakın Şeyh Nazım Hocamiz o görüşmeyi nasıL anlatıyor. Bu linkten seyredebilirsiniz:

http://bit.ly/1o7NiNh

Şeyh Nazım Kıbrisi hocamızın Şevki, şahsiyeti, Kuran aşkı, İslâm’ı davayı Bu Kadar güzel Savunması herkese örnekti ettik. Oğlu günlerine Kadar, Hasta yatağında safra tebliğ Yaptı. Bakın  Erbakan  Tayyip Erdoğan’la SIM Express Toplantıda Şeyh Nazım Hocamiz nasıL şevkli Konuşuyor ettik:

http://bit.ly/1kNADZB

Canımız Şeyh Nazım hocamızla met dünyada tanışmak kısmet Olmadı. Allah BİLİYOR ki hocamızın Elini öpmek, o nur yüzünü görmek, ondan tek Bir: söz duymak en cok İstediğim şeylerden biriydi. Allah inşaallah bizlere de cennette görüşmeyi, Ayni sofralarda oturmayı, onun o güzel sohbetini dinlemeyi nasip Eder. BIZI de o mekanlara Layık Görür inşaallah diyorum. Allah Sonsuza Kadar Şeyh Nazım hocamıza cennetin en güzel mekanlarını, köşklerini, bahçelerini nasip etsin inşaallah diyorum sözlerimi Bir ayetle bitiriyorum ettik.

“Allah’tan geldik, Allah’a döneceğiz” (Bakara 156)

Tum Yazılarım:  https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com /

Video sayfam:  http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Gömülü görüntü permalink

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s