Güneydoğu’da BDP’nin kazanmaması için tüm partiler ittifak etmeli!

Güneydoğu’da BDP’nin kazanmaması için tüm partiler ittifak etmeli!

Güneydoğu’da BDP’nin kazanmaması için tüm partiler ittifak etmeli!

BDP’nin illeri ele geçirmmemesi için tüm partiler güçlerini birleştirsin.


Gece gündüz Türkiye’nin ciddi anlamada bölünme tehlikesi altında olduğunu yazıyoruz. Güneydoğu’da Mehmetçik nasıl elinde tüfekle savaşıyorsa, bizler de burada elimizde kalem hiç durmadan tehlikenin büyüklüğünü anlatıyoruz. Anlatıyoruz ki uyuyan halkımız uyansın. Küresel güçlerin her ne pahasına olursa olsun Türk topraklarında bir Kürdistan kurmak istediklerini görsün. Devletimiz de bunun gerçekleşmemesi için elinden gelen tüm çabayı göstersin.

Türkiye’nin bölünmemesi sadece AK partinin değil tüm partilerin sorumluluğudur. Tüm partiler güçleriniBDP’ye karşı birleştirmeliler. Özellikle Güneydoğu’da seçimlerin yenilendiği illerde hangi parti güçlüyse partiler o partiye destek olsunlar. Mesela bir ilde MHP önde ise tüm AK partililer, CHP’liler, Saadet Partililer oylarını MHP’ye versinler. Diğer illerde de durum aynı şekilde olmalı. Eğer bir ilde AK parti önde gidiyorsa bu sefer MHP, CHP ve Saadet AK Parti’ye oy vermeli, kendi partilerine değil. Çünkü bu şekilde oyların bölündüğü ve bu durumun da BDP’ye yaradığı çok açık.

Bu ülkeyi böldürmemek her Müslüman’ın sorumluluğundadır. Bu konuda herkesin kendi partisini, kendi çıkarını düşünmeyip devletin bütünlüğünü düşünmesi gerekir. BDP’nin bir ili almasını kimse vicdanına sığdırmasın. Atatürk’ün bu ülkeyi böldürmemek adına her kesimden insanı nasıl bir araya getirdiğini hatırlayın. Onlar milli birlik ruhuyla, milli birlik şuuruyla hareket ediyorlardı. Şu anda partilerinde yapması gereken budur. Her ne pahasına olursa olsun bu toprakların bölünmemesini sağlamaktır. Bunun aksine hareket eden karşılığını da ahirette alacaktır. Bu yüzden tekrar BDP’ye karşı tüm partileri birlik olmaya çağırıyorum. Vatan, millet ve bayrak adına, 40. 000 şehidimiz adına birlik olmaya çağırıyorum.

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s