Başbakan Erdoğan PKK ve Öcalan’a karşı yalnız bırakıldı…

Başbakan Erdoğan PKK ve Öcalan’a karşı yalnız bırakıldı…

Başbakan Erdoğan PKK ve Öcalan’a karşı yalnız bırakıldı...

Türkiye’yi federasyon adı altında bölemeyecekler.


Düşünün ki bir Türkiye’nin başbakanı Erdoğan’ın çevresinde “Güneydoğu’ya Kürdistan diyelim” diyenler var. “Dağa çıkışlar nitelikli oldu” diyenler var. “Bende olsam dağa çıkardım” diyenler var.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde PKK’ya yeni yapılan katılımlardan bahseden Arınç çok ilginç bir ifade kullandı. “Bu katılımların bugünkü amacının geçmişte olduğu gibi silahlı eylem yapacak, ölecek veya öldürecek nitelikte değil başka amaçlarla olduğu düşünüyoruz.” diyen Arınç “Başka amaçlar nedir” sorusu üzerine şunları söyledi: “Dağa çıkışlar eskiye oranla daha nitelikli hal aldı.” Bülent Arınç’a göre dağa çıkışlar nitelikli bir hal almış, ne demekse! Görüyoruz Güneydoğu’da çocuklarının ardından ağlayan, açlık grevine başlayan, çocuklarının geri dönmesi için yalvaran Kürt annelerini!

Başbakan Erdoğan PKK ve Öcalan’ın karşısında resmen yalnız bırakıldı. Kimi koltuk sevdasında, kimi makam sevdasında. Bu uğurda Türkiye’yi rahatça böldürebilecekler var gibi gözüküyor. Öcalan’da İzmir’de denize nazır eve çıkma hayali kuruyor. Kimbilir kimler ona ne karşılığında böyle vaatler veriyor?

Türk halkı böylesine hassas bir dönemde başbakan Erdoğan’a destek olmalı. Var gücümüzle Türkiye’yi böldürmemek için çabalamalıyız. Güneydoğu halkını manevi eğitimle, anti Darwinist, anti materyalist eğitimle bilinçlendirmeliyiz. Milli  birlik ve beraberlik ruhunu her yere yaymalıyız. Başbakan Erdoğan her yerde “Tek millet, tek devlet, tek bayrak” sözünü söylemeye devam etsin. Bizler Kürt kardeşlerimizle bu topraklarda barış içerisinde yaşayacağız. Kimse bu güzel topraklarımızı parçalayamayacak. Kendi çıkarları uğruna kimse bu ülkeyi bölemeyecek ve 40.000 şehidimizin kanı yerde kalmayacak. Başbakan Tayyip Erdoğan’ı PKK ve Öcalan karşısında Türk halkı yalnız bırakmayacak, her zaman yanındayız. Her zaman söylüyorum, tekrar edeyim. “Biz yol, köprü, baraj, havaalanı istemiyoruz, Güneydou’yu böldürmeyin yeter!” diyoruz.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s