Bonzai kullananan gençlerin ibretlik görüntüleri, Video

Bonzai kullananan gençlerin ibretlik görüntüleri, Video

Bonzai kullananan gençlerin ibretlik görüntüleri, Video

Bonzai isimli uyuşturucu internetten de pazarlanıyormuş, çocuklarınıza sahip çıkın.


Bugün facebookda Bonzai denilen uyuşturucu bir maddeyi kullanan gençlerin görüntülerini gördüm. Tüm anne babalara dikkatli olmaları ve çocuklarına sahip çıkmaları için bu videoyu sizlerle paylaşıyorum. Bu linkten seyredebilirsiniz:

https://www.facebook.com/photo.php?v=336012043223194

Evet, herkes bu görüntüleri görsün. Hala okullarımızda gençlere Darwinist, materyalist eğitim veriliyor. Çocuklarımız maymundan geldiklerine adeta bir hayvan olduklarına inandırılıyor. Çoğu gencin dinimizden,Kuran ahlakından, Allah sevgisinden, Allah korkusundan haberleri bile yok. Yaptıkları şeylerden sorumlu olduklarının bilincinde değiller. Hiçbiri eline Kuran almamış, dini eğitim almamış, ailelerinden de bu konuda hiçbir yardım görmüyorlar. Materyalist eğitilen çocuklar tamamen boşluğa düşüp kendilerini işte böyle kaybediyorlar. Onları mutlaka imanla yetiştirmek gerek, Kuran ahlakıyla yetiştirmek gerek.

Çocuk sahibi olmak sadece o çocuğu doğurmak ve hayata bırakmak değildir. Anne ve baba çocuğunu imanlı, Allah sevgisiyle ve Allah korkusuyla, ahiret inancıyla yetiştirmekle de yükümlüdür. Bir çocuğu bu şekilde yetiştirmiyorsanız daha sonra başına birçok bela geldiğinde, o zaman hiç üzülmeyin. Hiç yakınmayın, hiç ağlamayın. Siz çocuğa ahiret inancını öğretmezseniz, Allah’ın kendisini sürekli gördüğünü öğretmezseniz, helalleri, haramları öğretmezseniz, her yaptığından sorumlu olduğunu öğretmezseniz, imanın güzelliklerini öğretmezseniz o çocuk kendi başına doğru yolu bulamayabilir. Bu yüzden tüm anne babalara tekrar sesleniyorum. Çocuklarınıza sahip çıkın, onları bu dünyaya değil ahirete hazırlayın. Sizin çocuğunuzda bir gün bu kısacık dünya hayatını bırakıp ahirete gidecek ve Allah’ın huzurunda hesap verecek. Bunu unutmayın. Eğer çocuğunuza gerçekten değer veriyorsanız o zaman onu imanlı, Allah sevgisiyle dolu yetiştirim. Onlar için yapacağınız en büyük iyilik budur.

Kaynak: www.allahicinyasamaknasildir.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

 

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s