PKK’nın hemşerilik damarına karşı devlet İslam damarını kullanmalı

PKK’nın hemşerilik damarına karşı devlet İslam damarını kullanmalı

PKK’nın hemşerilik damarına karşı devlet İslam damarını kullanmalı

Öcalan’ın İmralı’dan çıkarılmasını Türk milleti asla kabul etmez, boşa çabalamasınlar.


Çözüm paketi kapsamında bir kısımteröristlerin dağdan indiklerini varsayalım. Bu teröristler köylerde insanların arasına karışıp yoğun ideolojik propogandaya devam edeceklerdir.

Her zaman söylüyoruz, PKKDarwinist, materyalist propogandaya önem veriyor. Dağlarda teröristlere, kahvehanelerde Kürt halkımıza hiç durmadan, gceli gündüzlü komünist eğitim veriyorlar.

Devletin PKK’ya silahla değil, karşı ideoljiyle cevap vermesi gerek. Devlet üneydoğu’da halkımıza bilimsel ve felsefi delillerle, anti materyalist, anti komünist propoganda ile halkı eğitirek PKK’ya karşı gelmeli.

PKK’nın ideolojisini, geniş çapta yaptığı komunist eğitimi yok hükmünde kabul etmek olmaz. Cevap verilmediğinde örgütün tek taraflı, uçsuz bucaksız propoganda imkanı oluyor.

Komünizme karşı materyalist felsefeye karşı bölünme tehlikesine karşı, bilimsel delillere dayalıeğitim verilmeli, kültürel çalışma yapılmalı.

Komünist terörist silahlı çatışmaya girmekten, dağlarda yaşamaktan, öldürülmekten korkmaz ama ideolojisinin yıkılması fikrinden dehşete kapılır.

PKK’nın ideolojisinin geçersizliğini görmesi inandığı, güvendiği her şeyi ortadan kaldırır. Davasına inancını kaybeder.

Bundan sonra PKK ne dağlarda eğitim yapmaya, ne silah taşımaya, ne ölmeye, ne de öldürmeye şevki yok olur.

Sadece bir kere Marksist ideolojinin sözde bilimsel temeli olan Darwinizmin safsata olduğunun PKK’ya ispat edilmesi bile yeterlidir.

Ne kadar inkar etse de ideolojisine bağlı kalmaya çalışsa da mutlaka gücünü yitirecektir, kararlılığını kaybettiğinde davası da kalmayacaktır.

Böyle bir kişiyi (dağa çıkan bir teröristi) ise insanları öldürmemesi, terör ve şiddete son vermesi gerektiğine ikna etmeye artık gerek kalmaz.

PKK şu anda Kürt kardeşlerimize hemşerilik ruhuyla yaklaşıyor, devletimizinde imanla, Kuran’la, sevecenlikle, müminlerin kardeş olduğunu anlatarak yaklaşması lazım. PKK’nın hemşerilik damarına karşı İslam damarı devreye sokulmalı. Çünkü İslam damarı çok yüksektir, hemşerilik damarı onun yanında çok altta kalır.Güneydoğu’da halk da çok dindar olduğu için devlet ancak bu şekilde başarılı olur, bunun dışında başarı mümkün değildir.

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s