Tayyip Erdoğan “PKK’nın oyları bana haram olsun” desin!

Tayyip Erdoğan “PKK’nın oyları bana haram olsun” desin!

Tayyip Erdoğan “PKK’nın oyları bana haram olsun” desin!

PKK’nın elinde kan var, silah var. PKK’nın oylarıyla oturulan koltuktan kimseye hayır gelmez!


Birçok köşe yazarı başbakanTayyip Erdoğan’ın PKK’nın oyları ile cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturacağını sürekli yazıp duruyor. Başbakan Erdoğan’ın da bu sözlere sürekli “tek devlet, tek bayrak, tek millet, bu ülkeyi asla böldürmeyeceğiz” diye bıkmadan usanmadan cevap vermesi gerekiyor!

Üzerine basa basa söylesin, bıkmadan, yorulmadan söylesin. “Türk topraklarındaKomünist bir Kürdistankurdurmayacağız!” desin. Desin ki şer odakları sussun. PKK boş yere ümitlenmesin, Öcalan hiç boş yere hapisten çıkma hayalleri kurmasın.

Tayyip Erdoğan “Ben Anadolu’nun güzel, şerefli, helal süt emmiş insanlarının oylarıyla iktidar olmak istiyorum, cumhurbaşkanı olmak istiyorum, PKK’nın lanetli oylarına ihtiyacım yok!” desin.

Birçok köşe yazarı başbakan Erdoğan’ın 1. Turda seçilemeyeceğini ama 2. Turda PKK’nın oylarıyla cumhurbaşkanı olacağını bunun karşılığında Erdoğan’ın Türkiye’yi böldüreceğini söylüyor. Başbakan Erdoğan bu sözlerin kendisine yakıştırılmasını asla kabul etmemeli. Bu ülkenin bütünlüğü, asla bölünmemesi şeref ve namus meselesidir. Bundan hiç kimse kendi çıkarları için ödün veremez.

Ne diyor Tayyip Erdoğan konuşmasında: “Evet, 10 Ağustos’ta devlet ve millet arasındaki mesafe ortadan kalkacak ve millet ilk kez kendi cumhurbaşkanını seçecek. Artık devlet ve millet ayrı olmayacak. Millet ne tarafa bakıyorsa devlet o tarafa bakacak. ” Evet, gerçekten de millet ve devlet aynı yöne bakacak. Ama başbakan Erdoğan şu gerçeği çok net bir şekilde bilmeli ki bu millet yüzbinlerce şehidimizden tarafa, şehit ailelerinden tarafa bakıyor. Asla PKK’ya ödün vermez, asla Öcalan’dan medet ummaz. Bu ülkenin tek bir taşının PKK’ya geçmesine razı olmaz. Bu yüzden kimse bu ülkede PKK’ya taviz vererek başbakan koltuğuna ya da cumhurbaşkanı koltuğuna otururum diye hayaller kurmasın. Çünkü bu hayalleri boşa çıkar.

Tayyip Erdoğan’dan Atatürk’ün canla başla kurduğu ve yüzbinlerce şehidimizin kanlarıyla korunduğu bu toprakları asla böldürmeyeceğini duymak istiyoruz. “PKK’nın lanet oylarına ihtiyacım yok!” demesini bekliyoruz. Bu millet zaten onun yanında. Fakat başbakan Erdoğan üzerine atılmaya çalışılan bu iftiradan biran önce kurtulmak zorunda.

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s