Hz. Hızır Masonlar ve Tapınak Şövalyeleriyle Ortadoğu’yu dizayn ediyor

Hz. Hızır Masonlar ve Tapınak Şövalyeleriyle Ortadoğu’yu dizayn ediyor

Hz. Hızır Masonlar ve Tapınak Şövalyeleriyle Ortadoğu’yu dizayn ediyor

Hz. Hızır Masonlar ve Tapınak Şövalyeleriyle Ortadoğu’yu dizayn ediyor


Türkiye ve Ortadoğu çok ciddi dönemlerden geçiyor şu an. Işid sürekli kan dökmeye devam ederken mezhep kavgaları Ortadoğu’da çok fazla masum Müslüman’ın şehit edilmesiyle sonuçlanıyor. Liderler tek tek devriliyor, rejimler arka arkaya yıkılıyor. Hem Türkiye hem de dünya belirli bir hedefe kilitlenmiş bir şekilde oraya doğru hızla gidiyor, bu açıkça görülüyor.

Liderlerin hepsi özel olarak görevli. Türkiye için de Atatürk, Bediüzzaman, Demirel,  Tayyip Erdoğan seçilmiş olan görevli kişiler. Cumhurbaşkanının dindar bir kişi olması ve CHP’nin de hızla sağa kayması Türkiye için çok önemli gelişmeler. Bunların hepsiMehdiyetin ayak sesleridir. Şu anda Mehdiyet Türkiye’yi ve Ortadoğu’yu sessiz sedasız dizayn ediyor. Bu dizaynda görevli olan Hz. Hızır’dır. Ve Hz. Hızır’ın kendi cemiyetidir.

Hz. Hızır Ortadoğu’yu ve Türkiye’yi şekillendirirken dünya devletlerini kullanır, Masonları ve Tapınak Şövalyelerini kullanır. Hepsi bilinçli ya da bilinçsiz hizmet ederler. Masonluk kurulduğu günden beri Hz. Hızır’ın emrindedir. Hızır eylemlerini gerçekleştirirken bütün terör gruplarını da kullanır, işleri birince de onları bir köşeye atar. Hz. Hızır’ın sadakati yoktur, sadece Allah’a sadıktır. Hz. Hızır’ın hedefi eninde sonunda Hz. Mehdi’yi başa getirmektir. Hz. Mehdi’nin karşısına biri ciddi şekilde dikilirse Hz. Hızır onu ortadan kaldırır. Libya’da, Mısır’da, Irak’ta şu anda faal durumda Hz. Hızır ama kimse farkına varmıyor. Aşağıdaki linkte 01:24. Dakikada Mısır’da yaşanan iç savaşta Hz. Hızır’ın yeşil atıyla gözüküp daha sonra kaybolduğunu görebilirsiniz:

http://www.zapkolik.com/video/iste-misirdaki-savasin-ortasindaki-hz-hizir-250080

Şimdi Hızır Ortadoğu’yu istediği gibi şekillendirip dilediklerini iktidarda tutuyor. Hz. Hızır’ı ilgilendiren konu İsa Mesih’in çıkışı ve Mehdi’nin zuhurudur. Yüzyıllardan beri Hz. Hızır buna hazırlanıyor. Masonlar da 5000 yıldan beri kördüğümü çözecek adamı (Moşiyah Mehdi’yi) bekliyorlar. Kıyamet yaklaştığına göre olayların giderek hızlanacağına ve Mehdiyetin hâkim olması için çok önemli gelişmeler yaşanacağına hepimiz şahit olacağız.

Kaynak: http://hzisavehzmehdiyibuyuzyildagorecegiz.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s