Ahmet Davutoğlu’nun Türkiye için belirlediği 2023 hedefi ne?

Ahmet Davutoğlu’nun Türkiye için belirlediği 2023 hedefi ne?

Ahmet Davutoğlu’nun Türkiye için belirlediği 2023 hedefi ne?

Ahmet Davutoğlu yaptığı konuşmalarda hep hedeflenen bir 2023 Türkiye’sinden bahsediyor. Hatırlarsanız Tayyip Erdoğan’da yaptığı birçok konuşmada 2023 Türkiye’sine değiniyordu. 2023 çok önemli bir tarihtir, Türkiye için bir cihan devleti olma tarihidir. Bu konuşmalarla hem Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, hem debaşbakan Ahmet Davutoğlu birer dava adamı olduklarını gösteriyorlar.

Türkiye’nin hedefi Türk İslam Birliği’ne lider olup 2023’de bir cihan devleti olmaktır.Hükümet tarafından bu hedefin açıklanması ve sürekli bu tarihe dikkat çekilmesi son derece önemlidir. 2023 aynı zamanda Bediüzzaman’ın da hâkimiyet ile ilgili verdiği tarihtir. Mehdiyet bu yılda tüm dünyayı tam anlamıyla saracaktır.

Şu anda devlet erkânı son derece bilinçli, birçoğu Erbakan hocamızın talebesi. Hepsi dava bilinciyle yetiştiler ve bu yönde hareket ediyorlar, aşkla ve şevkle çalışıyorlar. Kaderlerinde ne varsa onu yapacaklar ve hepsi Mehdiyete zemin hazırlayacaklar. Hz. Mehdi ve Hz. İsa’nın zuhuruyla da son kez İslam dünyaya hâkim olacak. Şu anda yaşanan savaşlar, Ortadoğu’daki kaos ve dökülen kanlar doğum sancılarıdır. Bu zorlu günlerin ardından Mehdiyet adeta bir güneş gibi dünyanın üzerine doğacaktır.

Ahmet Davutoğlu bu ülkenin yol, su, baraj dışında asıl kenetlenmeye, asla bölünmemeye, birlik olmaya ihtiyacı olduğunu biliyor, Türkiye’yi cihan devleti olmaya taşıma hedefi var. Bu gerçekten çok önemli. Türkler ülkenin bölünmesini kesinlikle kabul etmeyecekler, değil bölünme Türkiye’nin giderek büyümesini ve lider olmasını istiyorlar, başbakanda bu idealle hareket ettiği için o makamda bulunuyor ve aşkla şevkle çalışıyor. Ve daha henüz yolun başındayken taktir topluyor.

 

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s