Batı dünyası Işid’e karşı kuyruğunu kıstıran PKK’ya karşı sessizliğini koruyor!

Batı dünyası Işid’e karşı kuyruğunu kıstıran PKK’ya karşı sessizliğini koruyor!

Batı dünyası Işid’e karşı kuyruğunu kıstıran PKK’ya karşı sessizliğini koruyor!

PKK Işid’in karşısında korkaklığını gösterdi…


Şengal, Mahmur ve şimdi de Kobane Işidörgütün en şiddetli saldırılarına maruz kalıyor. Şu ana kadar boşaltılan yerleşim yerlerinden tam 70 bin Rojovalı Kürt, Türkmen ve Arap Türkiye’ye sığınmak zorunda kaldı.

El Arabiya Televizyonu’nun verdiği bilgiye göre IŞİD militanlarının geçtiğimiz birkaç gün içerisinde ele geçirdiği Kürt köylerinin sayısı 60’ı buldu. Suriye’den kaçıp gelen Kürt mültecilerden İbrahim Halil, Associated Press’a ailesinin sahip olduğu her şeyi kaybettiğini söyledi. Evinin hasar gördüğünü ve tüm mal varlığını yitirdiğini belirten İbrahim Halil, bunun yanı sıra ailesinin onurunun da lekelendiğini, militanların köylerdeki kadınları “eğlence amaçlı” kullanmak için alıkoyduklarını belirtiyor.

Kürt kardeşlerimiz böylesine büyük bir zulme uğrarken Işid Kürt kardeşlerimizin köylerini bir bir işgal ederken PKK uyuz uyuz köşeye sindi. Hani PKK Kürtlere sahip çıkıyordu? Hani PKK Türkiye’yi İşid’e karşı koruyacaktı? Şu anda Kürt kardeşlerimize Türkiye ve Mehmetçik sahip çıkıyor. PKK da resmen Işid’in karşısında diz çöküyor. PKK’nın acınası ve gülünç hali ortada. PKK bir avuç Işid ile bile başa çıkamadı. Batı güya PKK’ya silah vererek Işid’i yok edecekti, onlar da durumun hiç de öyle kolay olmadığını gördüler. Şimdi onlardan da hiç ses çıkmıyor.

Tabii ki Türkiye Kürt kardeşlerimize sahip çıkacak, tabii ki onlara kalacak yer, yiyecek sağlayacak. Bu Türk milletinin Kürt kardeşlerimize olan görevidir. Türkiye sonuna kadar barış yanlısı, kardeşlik yanlısı olacaktır. Türk milleti bu topraklarda Kürt kardeşlerimizle sevgi ve barış içinde yaşayacak. Bu topraklar hiçbir zaman bölünmeyecek. Böylelikle Kürt kardeşlerimiz de gerçek dostlarının PKK değil Türkiye olduğunu gördüler. Türk milletinin onları daima sevgiyle ve şefkatle bağrına basacağını anladılar.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s