Gülgün Feyman, Emine Erdoğan’a çok ayıp etmiş…

Gülgün Feyman, Emine Erdoğan’a çok ayıp etmiş…

Gülgün Feyman, Emine Erdoğan’a çok ayıp etmiş...

Gülgün Feyman Emine Erdoğan’ın yaptığı hayır işlerini yazsa kitap çıkarması gerekir…


Basın Gülgün Feyman’ınCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın muhterem eşi Emine Erdoğan’a yazdığı mektupla çalkalanıyor. Mektubu ben de okudum ve Gülgün Feyman’a hiç yakıştıramadım.

Öncelikle Gülgün Feyman’ın Emine Erdoğan’a kullandığı üslup hiç uygun değil, hiç asil değil. Kullanılan kelimeler kendisine hiç yakışmamış. Sonuçta bu ülkenin cumhurbaşkanının eşine hitap ediliyor, mutlaka saygı dolu ifadeler kullanılmalı. Bu kişinin kendi kalitesini göstermez mi?

Ayrıca mektupta sürekli eleştiriler yağdırmış Gülgün Feyman. Oysa ben ve Türkiye’de yaşayan milyonlarca insan biliyor ki Emine Erdoğan hanımefendi eşinin tüm siyaset dönemi boyunca mazlumların, yoksulların, muhtaçların hep yanında olmuştur. Bu ülkenin sahipsiz kadınlarına, çocuklarına hep sahip çıkmıştır. Yaptığı yüzlerce hayır işi vardır. Bunlardan bir tekini bile söylememek vicdana sığıyor mu şimdi?

Bu ülkenin nereden gelip nereye gittiğini ben anlatayım. Bu ülke 1970’lerde komünizim pençesindeyken, her yer faili meçhullerle doluyken, son derece güvenilmez bir ortam varken, 2014’lerde bütün bunlar yerini dindar bir topluma bırakmıştır. Şu anda Türkiye’de halkın %90’ı yaratılışa inanmaktadır. Gülgün Feyman dindar insanlara, mazlum insanlara üfürükçü diyerek yine çok ayıp etmiş. Onların hepsi bu ülkenin insanları ve herşeyin en güzelini hak ediyorlar.

Bence Gülgün Feyman bu mektubundan dolayı Emine Erdoğan hanımefendiden hiç vakit kaybetmeden özür dilemeli. Bu insanlar yaptıkları tüm iyilikler hayır için, sevap için yapıyorlar, ortalara çıkıp bağırmıyorlar. Bilen biliyor, gören görüyor ve taktir eden ediyor. Zaten en büyük taktir Allah’ın.

Bu ülkede dindar da, dinsiz de hep bir arada mutlu, mesut yaşayacak. Hiçbir zorlama ve baskı olmayacak. Dindarlar nasıl dinsizler üzerinde baskı kuramazsa, dinsizler de dindarları küçük göremeyecek. Bu ülke hepimizin. Bu ülkenin Cumhurbaşkanı da seçimle geçip  Cumhurbaşkanlığı köşküne oturdu, kendi isteğiyle değil. Nerede konaklayacaklarını kendileri bilir. Sol partiden biri gelip Cumhurbaşkanı olsa nerede oturduğu bu kadar sorgulanacak mıydı acaba?

Sonuç olarak tekrar söylüyorum, bu tarz yazılar ve suçlamalar halkı Tayyip Erdoğan’a ve eşine çok daha fazla yaklaştırıyor, öfkeyle kalkan daima zararla oturuyor. Dindarları küçük gören asıl kendisi küçülüyor bu ülkede. Dindarlar gayet güzel bir şekilde iktidarda yollarına devam ediyorlar. Hem de halkın desteğini alarak. Artık Türkiye’nin gerçeği bu ülkenin dindar olmasıdır, bunu kabul etseler ve artık hazmetseler çok iyi olur.

Reklamlar

Gülgün Feyman, Emine Erdoğan’a çok ayıp etmiş…” üzerine bir yorum

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s