Türkiye’nin kaderi dünya hakimiyetidir…

Türkiye’nin kaderi dünya hakimiyetidir...

Türk Milleti’nin kaderi sadece Mehdiyet’e açıktır, başka bir yola sapmak mümkün değildir.


Evet, Türkiye’nin kaderindedünya hakimiyeti var, buhakimiyette lider ülke olmak var. Tüm dünyanın gözünün önünde Mehdiyet çok büyük bir hızla ilerliyor. 2023 yılı hükümet tarafından hiç boş yere telafuz edilmiyor. Devlet erkanı da hakimiyetin yakın olduğunun bilincinde, aynı hedefte, aynı ülküde.

Bu dünyada küresel güçlerde, Masonlar da, bu dünyayı yönetenler ünlü aileler de, Bildeberg’de, CFR’de,Evanjeliklerde, CIA’de, yine bu dünyayı kasıp kavuran tüm terör grupları da hepsi Allah’ın kontrolündedir. Bazı kişiler “hakimiyet nasıl olacak, Hz. Mehdi nasıl başa geçecek, İslam ülkeleri bu kadar ayrılık içindeyken nasıl birleşecek, nasıl tek bayrak altında toplanacak” diye sorup duyuyorlar. Halbuki ortada metafizik bir durum var. Bütün bunlar kaderde olduğu için gerçekleşecek. Kimse bir şey yapmayacak, kimse kimseyi bir araya getirmeyecek, hiçbir şey zorla olmayacak, her şeyi Allah yapacak. Dünya adım adım Hz. Mehdi’nin hakimiyetine yaklaşacak ve tam zamanı gelince dünya Hz. Mehdi’ye tabi olacak.

Talep etmekle, istemekle, malla, mülkle, parayla Mehdi olunmaz, Mehdi doğulur. Hz. Mehdi Allah’ın seçtiği kişi olacak, Allah bu kişiyi Mehdi olarak dünyaya getirecek ve tıpkı Hz. Süleyman’a  nasip ettiği gibi ona da dünya hakimiyetini nasip edecek.

Sonuçta insanlar Allah’ın yardımı olduğunda tüm yolların açılacağını anlamalılar. Herşeyin bir vakti var. Şu anda dünyada Müslümanlar birbirlerine düşman gibi gözüküyorlar, kan gövdeyi götürüyor, mezhep savaşları yüzünden binlerce masum Müslüman hayatını kaybediyor. Fakat zorluk olmadan güzellik olmuyor, sıkıntı olmadan rahatlık olmuyor. Mehdiyet adeta doğum sancısı gibi böylesine zorlu bir ortamın ardından adeta güneş gibi dünyanın üzerine doğacak. Bu zorlu bir geçiş sürecidir, hadislerde bildirilen olaylar harfi harfine gerçekleşmektedir.

Çok fazla lider gelip geçti bu dünyadan. Ama Allah hiçbirine bu dünyayı düzeltme, refaha kavuşturma gücü vermedi. Hepsi zamanı geldiğinde silinip gitti ve gitmeye de devam ediyor. Çünkü kaderde dünya hakimiyeti Hz. Mehdi’ye nasip olacaktır. İstanbul’da özel olarak Hz. Mehdi’nin fethi için Allah tarafından alınıp Osmanlı’ya verilmiştir. Kutsal emanetlerin hepsi de özel olarak İstanbul’da toplanmıştır. Zamanı geldiğinde Mehdiyet bütün İslam alemini saracaktır.

Yüzyıllardan beri kader akıp gitti ve artık son noktaya gelindi. Mehdiyetle uğraşan tam anlamıyla başarısız olur, yenilir ve rezil olur. Çünkü kaderde Hz. Mehdi’nin ezici güçle galibiyeti Allah tarafından yazılmıştır. Türkiye bu hakimiyette lider olarak yerini alacak ve kendisi için belirlenen bu güzel kaderi yaşayacaktır.

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s