Öcalan’ı serbest bırakmak Türkiye’nin cehenneme dönmesi demektir!

Öcalan’ı serbest bırakmak Türkiye’nin cehenneme dönmesi demektir!

Öcalan’ı serbest bırakmak Türkiye’nin cehenneme dönmesi demektir!

Öcalan’ın serbest bırakılmasına dayanan bir çözüm süreci bu ülkede işlemez!


Hiç boş yere çabalamasınlar, ne BDP, ne akil adamlar, ne Amerika, ne de Türkiye’nin parçalanmasını yıllardır heyecanla bekleyen ve bunun için ellerinden geleni artlarına koymayan küresel güçler! Sovyetler Birliği’nde, Yugoslavya’da, Çekoslavakya’da yaptıklarını Türkiye’de yapamayacaklar, Türkiye’yi de parçalara ayırıp bölemeyecekler…

Başbakan Erdoğan konuşuyor ve diyor ki: “Tek devlet, tek millet, tek bayrak, ülkemizi böldürmeyiz, PKK’lıların özerkliğine müsaade etmeyiz! Kürt kardeşlerimizi asla PKK’nın eline bırakmayız, PKK’nın Komünist dinsiz özerk bir devlet kurmasına bu millet izin vermez Çok doğru ve arkasında durulması gereken sözler bunlar. Komünist Kürdistan paçavrası hiçbir zaman Türk topraklarının üzerinde dalgalanmayacaktır. Türk milletibölünmeye ve topraklarında Komünist, Marksist, dinsiz bir Kürt devleti kurulmasına asla razı olmayacaktır.

Öcalan’ın önce ev hapsine geçirilip oradan da serbest bırakılması Öcalan’ın ve PKK’nın ancak rüyasında göreceği bir şeydir.Öcalan bırakılırsa Türkiye cehenneme döner. Yüzbinlerce şehit ailesi var bu ülkede. Öcalan’ı serbest bırakacak bir devlet adamı yok bu ülkede. Kimse şehit ailelerinin yüzüne bakamaz, şehitlerimizin kanı da yerde kalamaz. Türk milletinin vicdanı buna asla müsaade etmez. Bu yüzden hiç boş yere uğraşmasınlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın söylediği gibi “Öcalan’a villa verecek değiliz.” Evet onu hapisten çıkarıp Komünist Kürdistan’ın başına da geçirmeyeceğiz. Öcalan bunları hayal olarak hapiste kurabilir, ama bu hayaller ancak İmralı sınırlarında geçerli olacak, Öcalan’ın küçük hücresinde geçerli olacak hayallerdir. Devir PKK’nın kadın kılığında Işid’den kaçtığı ve iyice aşağılandığı bir devirdir, artık PKK’nın şımarma dönemi tamamen bitmiştir.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s