PKK Deccal’in örgütü de PYD masum mu?

PKK Deccal’in örgütü de PYD masum mu?

Bu nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil. Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Kuzey Suriye’de Işid ile savaşan PYD’nin silahlı gücü YPG’yi terör örgütü olarak değil, vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşum olarak gördüğünü” söylemiş!

Şimdi bu örgütün adı ha PKK olmuş, ha PYD olmuş ne fark eder, PYD PKK’nın Suriye’deki uzantısı değil mi? İki örgütün de lideri Öcalan değil mi? İki örgüt de aynı Deccal’den emir almıyor mu? İki örgütün de hedefi komünist bir Kürdistan devleti kurmak değil mi? PKK kahpece yıllardır bu amaçla yüzbinlerce Türk askerimizişehit etmedi mi? PYD silahı direk Türk askerine doğrultmadı diye mi terör örgütü olmuyor? Yıllardır PYD ve PKK dindar Kürt kardeşlerimizin başına musallat oluyor. Kürt kardeşlerimiz dindarlar, bu topraklarda kardeşçe yaşıyorlar. Ama PKK ve PYD dinsiz, sürekli komünist propaganda ile eğitiliyorlar. Kürt kardeşlerimizin çocuklarını kaçırıp azılı bir teröriste dönüştürüyorlar. Ayrıca Kürt kardeşlerimizi Kobani’de Işid’e karşı canlı kalkan olarak kullanıyorlar. Kürt kardeşlerimize, çocuklarımıza, kadınlarımıza yine Türk askeri sahip çıkıyor! PYD’de bu arada kadın kılığına girip kendi canını kurtarıyor!

Amerikan hükümeti PYD’yi terör örgütü kabul etmiyor diye biz de kabul etmeyecek değiliz. Türkiye Amerika’nın uydusu değildir, güdümden çok uzun süre önce çıkmıştır. PKK’yı ve PYD’yi Türkiye’ye karşı sürekli güçlendiren, sürekli silahla takviye yapan Amerikan derin devletidir. Işid sayesinde PKK’dan ve PYD’den yana tavırlarını açıkça ortaya koymuşlardır. Türkiye’nin bu noktada çok uyanık olması, hiçbir şekilde oyuna gelmemesi gerekir. Türkiye üsleri hiçbir zaman Işid’e karşı kullanılmak üzere Amerikan savaş uçaklarına açılmamalı, Türkiye Müslüman kanının dökülmesinde aracı olmamalıdır.

Işid eninde sonunda PKK’nın sonunu getirecek ve Kandil’de kısa bir süre sonra düşecektir. Böylece PKK yıllardır bu topraklarda döktüğü masum insanlarının kanını eline hiçbir şey geçmeyerek,  topraklarımızda asla komünist bir Kürdistan kuramayarak ve yıllarca dağlarda insanlık dışı yaşamış olarak ödeyecektir.

PYD lideri Müslim’in Öcalan posteri önündeki pozu:

images?q=tbn:ANd9GcTjPUGA50AdZXS3hwpj7aeSjoIRjjISg8HZ_LaodR6dqzn7Q24P”>

 

 

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

 

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s