Siz Kobani’nin hala direndiğine inanıyor musunuz?

Siz Kobani’nin hala direndiğine inanıyor musunuz?

Siz Kobani’nin hala direndiğine inanıyor musunuz?

Işid PKK’nın korkulu rüyası oldu!


Resimdeki haritadaki gri renkli bölgeler Işid’in kontrol altına aldığı ve işgal ettiği bölgeleri gösteriyor, kırmızı ile yuvarlak içine alınan küçücük sarı alan da Kobani’yi gösteriyor. Bu haritaya baktığımızda Kobani’nin de Işid’in eline geçmesinin an meselesi olduğunu açıkça görüyoruz.

Sonuç olarak herkes kabul etmeli ki Işid, komünist, Leninist, kahpece savaşan, hak, hukuk, kural tanımayan PKK’nın sonunu getirmiştir. PKK Işid’in karşısında kadın kılığında kaçıp korkaklığını tüm dünyaya göstermiştir. Allah Işid’i PKK’ya musallat edip bu belayı Türkiye’nin üzerinden kaldırmıştır.

PKK ve küresel güçler hiçbir şekilde bu kirli emellerine ulaşamayacak, Türkiye’yi bölemeyecekler. Işid sayesinde Kürt kardeşlerimiz de kendi çocuklarını kaçırıp dağa çıkaran PKK’dan kurtulacak.  PKK şimdi aklı varsa Kandil’den de kaçsın, yakında Işid orayı da ele geçirir.

Artık Öcalan ve PKK Türkiye’de artistik yapmanın, çözüm süreci diye dayatmanın hiç işe yaramayacağını bilmelidir. Öcalan hiçbir zaman hapisten çıkıp Türk topraklarında kurulacak Komünist Kürdistan’ın başına geçmeyecek. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın da terör eylemlerine karşı, PKK’ya karşı sert üslup kullanmakta hiç çekinmesin. Akil adamların hoşuna gidip gitmemesi önemli değil. (Öcalan’ı masum göstermeye çalışanlar akil adamlar listesinden çıkarılsın) Türk milleti PKK’ya ve Öcalan’a asla taviz vermeyen bir hükümeti başta görmek istiyor.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s