PKK Kürt kardeşlerimizin temsilcisi değildir!

PKK Kürt kardeşlerimizin temsilcisi değildir!

PKK Kürt kardeşlerimizin temsilcisi değildir!

Işid’in karşısında kadın kılığında kaçan PKK Türkiye’ye gelince aslan kesiliyor!!!


PKK’ya yakınlık duyan bazı sol kesimler özellikle son dönemlerde batı basınında PKK’yı sözde topraklarını savunan kahramanlar ordusu gibi gösteriyor! Oysa PKK ne tüm Kürtlerin temsilcisi ve koruyucusudur, ne de kahramandır. PKK Kürt kardeşlerimizin çocuklarını kaçırıp, onları dağa kaldıran ve sonra onların beyinlerini Darwinist, Materyalist eğitimle yıkayarak eli kanlı bir katile dönüştüren acımasız bir örgüttür. Konuyla ilgili videoyu bu linkten seyredebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=SWgadcYejGw

Eli kanlı, askerlerimizi kahpece arkadan vuran, acımasız katillerden oluşan PKK’yı kimse Kürt kardeşlerimizin temsilcisi olarak göstermesin. Ne PKK Kürtlerin temsilcisidir, ne de Öcalan Kürtlerin lideridir. Öcalan yalnızca Türk askerine karşı korkak ve sinsice hareket eden ve daima arkadan vuran katiller ordusunun lideridir. PKK hiçbir zaman Türk ordusu ile karşı karşıya gelme cesaretini gösterememiştir. Bu yüzden İşid ile savaşırken de kadınları ve çocukları bırakıp, etek giyerek kaçmışlardır!

PKK yurt dışında son derece etkin propaganda yaptığından kendisini Kürtlerin temsilcisi olarak göstermektedir. Oysa Kürtler dindar, aile bağları son derece güçlü, geleneklerine bağlı, sevecen ve barışsever bir halktır. PKK ise tüm dinlere karşı, Allah’sız, kitapsız, aileye karşı, ahlaki değeri olmayan bir örgüttür. PKK’nın namaz ile alay ettiği videoyu bu linkten izleyebilirsiniz. (Dinimizi tenzih ederim.)

http://www.youtube.com/watch?v=vE1vyWwnoyQ

Dolayısıyla Kürtlerin isteyerek ve gönüllü olarak PKK’yı benimsemesi mümkün değildir. PKK’nın Kürtler üzerindeki hâkimiyeti baskı ve zorla oluşturulmuş bir hâkimiyettir. PKK Kürtlere karşı yaptığı terör eylemleriyle de ünlüdür. Sonuç olarak PKK’yı Kürt kardeşlerimizin temsilcisi olarak göstermek yalnızca boşa oynanan oyundan ibarettir. Dehşet saçarak ilerlemeye çalışan PKK hiçbir zaman Türk topraklarında Komünist bir Kürdistan kuramayacaktır.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s