2023 Türkiye cihan devleti olacak deniyor ama bir avuç PKK’lıyla baş edilemiyor!

2023 Türkiye cihan devleti olacak deniyor ama bir avuç PKK’lıyla baş edilemiyor!

2023 Türkiye cihan devleti olacak deniyor ama bir avuç PKK’lıyla baş edilemiyor!

Türk askeri PKK’yı dağdan indirmek için neyi bekliyor, bu millet bunu soruyor.


Başbakan Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan her fırsatta meydanlara çıkıp “2023 Türkiye, hedef cihan devleti!” diye bağırıyorlar, Türkiye’nin lider devlet olacağını adeta tüm dünyaya haykırıyorlar.

Peki tamam, Türkiye 2023’de lider devlet olup dünyaya hükmedecek de, 2015’de bir avuç PKK’lı karşısında neden bu kadar aciz kalıyor? Önce kalleş PKK’ya karşı neler yapıldığını görmek istiyor bu millet. Bizim topraklar elden gidiyor,Güneydoğu’ya girilemiyor, Güneydoğu’da her yerde arsızca PKK paçavraları asılıyor, Öcalan durmadan oturduğu yerden talimatları yağdırıyor, Amerikan derin devleti Türkiye’yi bölmek için başkanlık sistemi ve federasyonu dayatıyor. Bütün bunlar gözlerimizin önünde olurken, Türkiye’nin Güneydoğu’sunda dinden, imandan, Kuran’dan bahsedilemezken, PKK bütün yolları kesip hükümranlığını ilam etmişken insan durup da soruyor: “Daha bir avuç PKK’lıyı dağdan indiremedik, bu nasıl güçlü devlet, bu nasıl güçlü ordu?” diye.

Türkiye’nin binlerce askeri yok mu, bordo berelileri, komandoları yok mu? Devlet neden orduyu Güneydoğu’ya yığıp tam 30 yıldır süren bu mücadeleyi artık bitirmiyor? Nasıl PKK paçavraları Güneydoğu’daki binalarda, karakollarda böyle rahatça sallanıyor? Güneydoğu’da asker gidip o paçavraları indirip bu teröristleri neden yakalayıp gözaltına almıyor? Böyle sessiz kaldıkça, susup oturdukça hem PKK, hem Öcalan şımarıp şımarıp duruyor, PKK iyice azıtıp eylemlerine aralıksız devam ediyor.

Sonuç olarak devlet askerini Güneydoğu’ya yığıp çok ciddi bir güç gösterisi yapabilir, bu korkak bir avuç PKK’lıyı sindirip geri püskürtebilir ve dağdan indirebilir. Ama nedense sessizce, sakince bekleniyor. Kimsenin anlamadığı bir çözüm süreci tutturulmuş gidiliyor. Ortada çözüm süreci filan yok, ortada Türkiye’yi her ne pahasına olursa olsun 20 parçaya ayırma planı var. Türk halkı bunu görmüyor değil, duymuyor değil, hissetmiyor değil. Bu toprakları bölmeye kalkan olursa 75 milyon toptan ayağa kalkacak, sadece Türk milleti o günün gelmesini bekliyor.

Son olarak şunu da söyliyelim, evet 2023 Türkiye cihan devleti olacak, ama Mehdiyetle, Mehdiyetin bereketiyle. Kaderde zaten böyle. Bu toprakları da asla bölemeyecekler, 75 milyonu ezip geçemeyecekler.

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

İşte Güneydoğu’da sallanan PKK paçavraları, buna neden izin veriyoruz?

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s