“Türkiye Anka kuşu gibi küllerinden doğacaktır” diyen Devlet Bahçeli daha çok kükresin

“Türkiye Anka kuşu gibi küllerinden doğacaktır” diyen Devlet Bahçeli daha çok kükresin!

“Türkiye Anka kuşu gibi küllerinden doğacaktır” diyen Devlet Bahçeli daha çok kükresin!

Devlet Bahçeli halkın sesini duysun! Bu millet başkanlık sistemini kesinlikle istemiyor.


Ne dedi Devlet Bahçeli geçtiğimiz gün: “Türkiye Anka Kuşu gibi küllerinden yeniden doğacaktır!” Merhum Ömer Seyfettin der ki; “milletleri harekete geçiren büyük felaketlerdir. Bir millete sen yoksun demek ateşli bir küfürdür.” Bu küfür her gün duyuluyor, her gün kulaklarımızı çınlatıyor. Takdir edersiniz ki buna katlanmak, buna dayanmak imkansızdır. Küfrü ezmek, yanlışa engel olmak için kolları sıvadım, ceketi çıkardım ve milletimle kucaklaşmak, doğruları haykırmak için daha da bilendim.

Devlet Bahçeli ne diyor konuşmasında “Bir millete sen yoksun demek ateşli bir küfürdür!” Evet, şu anda bazı şer odakları düşmana asla boyun eğmeyecek Türk milletini adeta yok sayıyorlar! “Güneydoğu’yu verelim, zaten elden gitti” gözüyle bakıyorlar. Gerçekten de Güneydoğu’ya girilemiyor şu an, PKK yolları kesmiş, kendi hükümranlığını ilan etmiş. Allah’tan, dinden, Kuran’dan bahsedilemiyor. Ülkemizi her ne pahasına olursa olsun bölmeye çalışan bu karanlık şer odaklarına karşı BBPve MHP’nin sesi daha çok çıkmalı. Devlet Bahçeli mitinglerde kükresin! Bu millet başkanlık sistemini istemiyor, bunu haykırsın.

Başkanlık sistemi Türkiye’yi bölme adına dayatılan Öcalan’ın ve Amerikan derin devletinin planıdır. Bu plan her yerde, medyada, mitinglerde, sohbetlerde halka mutlaka deşifre edilmelidir.Ülkücü gençlik, MHP ve BBP el ele verip Türk milletini felakete sürükleyecek başkanlık sistemine geçilmesine asla müsaade etmemelidir.

Türkeş bölünme ve federasyonu asla kabul etmiyordu. Bu linkten mutlaka seyredin:

https://www.youtube.com/watch?v=66u7QYDPYGo

Şehit aileleri, MHP, Devlet Bahçeli, ülkücü gençlik herkese sesleniyorum, “Başkanlık sistemini istemediklerini, bölünmeye karşı olduklarını açıklasınlar, sürekli anlatsınlar. Güneydoğu elden gidiyor, Güneydoğu’ya girilemiyor, PKK adeta orada hükmediyor. Buna asla göz yummasınlar. Türk milleti başkanlık sistemini kesinlikle kabul etmiyor ve etmeyecek de. Bu konuda milli şuurla hareket edilmeli, Türk milleti aynı Atatürk döneminde olduğu gibi birbirine kenetlenmelidir. Binlerce şehidimizin kanı asla yerde bırakılmamalıdır. Devlet Bahçeli’de kanının son damlasına kadar mücadele etmeli ve bu toprakları böldürmeme adına sesini çok daha fazla yükseltmelidir.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s