Obama’nın İşid’e karşı çağrıda bulunduğu İslam alimleri gerçek çözümü açıklamıyor!

Obama’nın İşid'e karşı çağrıda bulunduğu İslam alimleri gerçek çözümü açıklamıyor!

İşid ancak Hz. Mehdi’ye biat ederek zulümlerini bırakacaktır.


Geçtiğimiz günlerde Obama İslam dini hakkında şöyle bir açıklama yaptı:

“Dünyanın en büyük dinlerinden biri ölümcül bir akımla karşı karşıya. Müslüman toplumların IŞİD gibi akımlarla mücadelesi çok önemli. Mezhepler arası çatışmaya son vermeliyiz. Hristiyanlık tarihinde yüzyıllarca oldu mezhep çatışması. Dini ve siyasi liderler bu çatışmayı reddetmeli. Dışarıdan müdahale hiç bir şeyi düzeltmez bunu Müslüman toplumların yapması gerekiyor.’ dedi.”

Dini ve siyasi liderler sürekli toplanıyorlar ve toplantı boyunca sandalyelerinde uyukluyorlar. Gerçek çözümü söyleyen yok, gerçek çözümü anlatan yok.

Öncelikle bu İslam alimleri de hurafelere ve uydurma hadislere inanıyorlar zaten. Bunlar mı İşid’e karşı çıkacak? Bunlar mı mezhep ayrılıklarına son verecek?

İslam alimlerinin yapacağı hiçbir şey yok. Bu sorunu kökten bitirecek olan kişi Hz. Mehdi’dir.Amerika, CIA şu anda zuhur etme vaktini bekleyen Hz. Mehdi üzerine yoğunlaşmalı. Tüm İslam alemini bir araya getirecek, İşid’in zulümlerine son verecek, mezhepleri kaldıracak, bu güce sahip olacak tek kişi Hz. Mehdi’dir ve Allah tarafından seçilmiştir.

İslam alimlerinin şu anda kendi rahatlarını kaçırmaya hiç niyetleri yok, maaşlarını alıp oturuyorlar. Hz. Mehdi’nin çıkacağını, zuhur alametlerinin gerçekleştiğini hiçbir şekilde açıklamıyorlar. Söylediğim gibi Amerika eğer çözüm istiyorsa Hz. Mehdi’yi aramalı.

Daha önceki yazılarımda İşid’in çıkışının da Hz. Mehdi’nin zuhur alameti olduğunu ve bunun hadislerde bildirildiğini söylemiştim:

(Naim b. Hammad) Saib b. Müseyyeb’den tahric etti. O şöyle dedi. Resullulah (s.a.v.) buyurdu: “DOĞUDAN BENİ ABBAS’A AİT SİYAH BAYRAKLAR ÇIKAR, onlar bir süre devam ettikten sonraa, YİNE DOĞUDAN BU KEZ KÜÇÜK SİYAH BAYRAKLAR ÇIKAR v…” (İmam-ı Suyûtî, 7.11)

SURİYELİLERİN KARŞILIKLI ANLAŞMAZLIKLARI, Horasan’dan siyah bayrakların çıkması …” (Bihârü’l-Envâr, 14)

BENİ ABBAS’A AİT (IRAK) SİYAH BAYRAKLAR çıkar … (Nuaym bin Hammad, Kitab al-fiten)

(Siyah Bayraklılar) FIRAT KIYILARINDAKİ ŞEHİRLERİNDE, KARADA VE DENİZDE ONLARI (KENDİLERİNE KARŞI GELENLERİ) ÖLDÜRECEKLERDİR. (Gaybet-i Numani, sf. 327)

Kaynak: http://hzisavehzmehdiyibuyuzyildagorecegiz.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s