Ordumuz PKK’ya karşı kükresin! Asla taviz vermesin!

Ordumuz PKK’ya karşı kükresin! Asla taviz vermesin!

Genel Kurmay Başkanı Necdet Özel PKK’ya nefes aldırmayacaklarını açıklasın.


Ordumuz PKK’ya karşı kükresin! Asla taviz vermesin!

Türk Silahlı kuvvetleri PKK’ya sığınak, barınak ve depolarını ortadan kaldırmak amacıyla operasyon başlattı. Helal olsun Türk askerine. Mardin’de operasyon devam ediyormuş.

Ordumuz asla PKK’ya taviz vermesin, bastırdıkça bastırsınlar, PKK’ya nefes bile aldırmasınlar. PKK kalleşçe Güneydoğumuzu ele geçirmeye çalışıyor. Asla da silah bırakmazlar ve bırakmayacaklar da. Silah bırakma söylemleri tamamen yalandır, PKK “1999 dan beri silahı bırakacağız” deyip can almaya devam ediyor!

Genelkurmay başkanımız açıklama yapsın, asla yılmasınlar. Topraklarımızı böldürmeyeceğimizi söylesinler.Bunlar bizi ödlek görmeyecekler, korkak görmeyecekler, yılmış görmeyecekler! Çözüm süreci filan istemiyoruz biz kardeşim. Bunlar çözüm süreci altında Güneydoğu’yu alıp orada Komünist Kürdistan’ı kurmak istiyorlar, başka bir şey istedikleri yok. Bizim tarafta “verelim kurtulalım” mantığında hiçbir zaman olmayacak. Elini versen kolunu parçalarla bu pislikler. Türk milleti için toprak vermek diye asla bir şey asla mümkün değildir. Toprağını veren şerefini de düşmana teslim etmiş demektir.

Türkler tarihte hiçbir zaman savaştan yılmadılar, topraklarını da böldürmediler. Çanakkale zaferiyle geçtiğimiz günlerde onurlanan Türk ordusu aynı şekilde PKK’ya zaferle de karşımıza gelsin. Ordu gücünü Güneydoğu’da göstersin. Güneydoğu’daki Kürt halkımızda PKK eziyetinden kurtulsun. Ordudan daha ciddi atılımlar bekliyoruz, PKK’yı iyice köşeye sıkıştırıp Türk topraklarından sürüp atsınlar artık.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s