Sayın Davutoğlu HDP’nin Marksist, Leninist olduğunu söylemesi çok önemli…

Sayın Davutoğlu HDP’nin Marksist, Leninist olduğunu söylemesi çok önemli…

Biz Türk milleti olarak bu kutsal toprakların bölünmesine asla müsade etmeyeceğiz!


Sayın Ahmet Davutoğlu Iğdır mitinginde HDP’nin Marksist, Leninist ideolojiyle hareket ettiğini söylemiş.

Biz PKK’nın, HDP’nin,Öcalan’ın yıllardan beri Marksist, Leninist, Komünist olduğunu söylüyoruz, anlatıyoruz, yazıyoruz. Devlet erkânından da bunu duymak istiyoruz. Tayyip Erdoğan bu gerçeği mitinglerde hiç dile getirmedi, en sonunda Davutoğlu’ndan bu açıklamaları duyduk.

Sayın Davutoğlu konuşmasına şöyle devam ediyor: “Birisi Türkleri dininden soğutmak istedi, biri de Kürtleri koparmak istedi. Hala Marksist, Leninist düşünceyle hareket ediyorlar. Bütün HDP’ye söylüyorum. Ya demokrasiyi seçeceksiniz ya silahı. İkisi birden olmaz. Yok ama silah elimde olsun, baskı yapayım, millet üzerinde demokrasi kılıcını tutup sandık oyunlarına gideyim derseniz, buna da millet izin vermez.”

Şimdi başbakan sürekli silahı bırakın diyor, biz de yıllardan beri PKK’nın silah bırakmayacağını anlatıyoruz. Marksist, Komünist ideolojide silahı bırakmak asla yok. Bunlar Türk topraklarında Komünist Kürdistan’ı kursalar da silahlarını bırakmazlar. Tek çözüm Türk askerinin gidip silahlarını bunların elinden almasıdır. Böyle “aman çözüm süreci tehlikeye girdi” “aman çözüm süreci sekteye uğradı” diye korka korka PKK’yı sindirip silah bıraktıramazsın.

Her hâlükârda Sayın Davutoğlu’nun HDP’nin dinsiz, Komünist, Marksist olduğunu söylemesi çok güzel. Çünkü bunları halka dindar diye yutturmaya çalışanlar da var. Gerçi Türk halkı yutmaz ama yine de dile getirilmesi son derece olumlu bir gelişme.

PKK terör örgütünün komünist bir bölücü örgüt olduğunun bilinmesi önemlidir. Çünkü PKK’nın gerçek yüzünün farkında olmayanlar, onların hedefinin ne kadar tehlikeli boyutlarda olduğunu anlayamamaktadırlar. Komünist zihniyetleri sürdükçe terörden asla vazgeçmeyeceklerini, toprak verildiği takdirde tüm Türkiye’yi ele geçirmek amacıyla daha yoğun silahlı mücadele başlatıp, daha güçleneceklerini ve komünist bir dünya devletine doğu ilerleyeceklerini fark edememektedirler. O yüzden bu terör örgütünün asıl hedefinin ve temel mantığının iyi bilinmesi ve bu temel mantığın yok edilmesi için çaba gösterilmesi şarttır. Terörü şart koşan komünizmin ana fikri Darwinizm’den gelir ve Darwinizm yanılgısının ilmi çalışma ile komünist beyinlerden yok edilmesi şarttır.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s