Cübbeli Ahmet’in İşid’e “cehennem köpeği” demesi normal mi?

Cübbeli Ahmet’in İşid’e “cehennem köpeği” demesi normal mi?

Türkiye’nin dikkatini PKK dan İşid’e çekmeye çalışıyorlar, dikkatli olun.


Cübbeli Ahmet hoca tam Suruçsaldırısının yaşandığı günlerde İşid ile ilgili şu açıklamayı yapıyor:

“Bunlar cehennem köpekleridir. Bunların en büyük düşmanları bizim gibi kişilerdir. Ehl-i Sünnet insanları sevmezler. Kâinatın Efendisi “Onlara rastlarsanız Ad ve İrem kavmi ile savaşırcasına onları katledin. Onları öldürene ecir, onların öldürdüklerine de şehitlik vardır’’ buyurmuştur. Kesin hadisler bunlar kesin.”

Bakın tam Suruç katliamının yaşandığı sırada, bütün suç İşid’e yıkılmışken (PKK dan hedef şaşırtmak için) Cübbeli Ahmet Hoca’nın bu açıklamaları normal değil. Çünkü kamuoyunda ciddi şekilde İşid karşıtı propoganda yapılıyor, basıl el birliği ile İşid’i kötülüyor. Cübbeli Ahmet Hoca’da hemen bu topluluğa katılıyor, İşid’i kötülüyor. Adeta İşid’in katline fetva veriyor!

Cübbeli Ahmet Hoca Müslüman olan İşid’in katline fetva verirken her nedense PKK ile ilgili en ufak bir açıklama yapmıyor. Üstelik İşid Suruç katliamını üstlenmezken hemen İşid’i suçlayabiliyor.Kuran’a göre Müslüman’ın Müslüman’ı öldürmesi haramdır. Müslüman asla Müslüman’ın kanını dökemez, onlara saldıramaz, onları düşman edinemez. Cübbeli Ahmet Hoca bu gerçeği çok iyi bildiği halde rahatlıkla İşid’i karalayan basının safhına katılıveriyor. Kendisi HaberTürk’de programlara çıkıp bazı kişileri çok iyi dost edindikten sonra böyle fetvalar vermekten hiç çekinmiyor.

İnkar edenler birbirlerinin velileridir. Eğer siz bunu yapmazsanız (birbirinize yardım etmez ve dost olmazsanız) yeryüzünde bir fitne ve büyük bir bozgunculuk (fesat) olur. (Enfal Suresi, 73)

Cübbeli Ahmet Hoca’nın Kuran’a göre Müslümanların kardeş olduğunu açıklaması, Müslüman kanı dökmenin haram olduğunu söylemesi gerek. Şii Sunni kavgası haramdır, mezhepler birlik olmalı, tüm Müslümanlar Kuran’a uymalıdır. İşid şu anda hurafelere uyduğu için yanlış yoldadır.Hz. Mehdi vesilesiyle Kuran’a dönecektir. Şu ada yanlış yolda olsalar da onlar Müslüman oldukları için Türkiye onların kanını dökemez.

Türkiye’nin düşmanı Marksist, Leninist, Komünist PKK’dır. Hedef şaşırtarak Türkiye’yi İşid ile savaştırarak PKK’ya yol açmak isteyenler boşa çabalıyorlar. Derin Amerika’nın, derin Avrupa’nın Türkiye’yi bölme hedefi asla gerçekleşmeyecektir. Türkiye Müslüman kanı dökmeyecek, bunun yerine PKK’yı ülkemizden def edecektir.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s