Işid hakkında konuşulmayan ve bilinmeyen gerçekler.

Işid hakkında konuşulmayan ve bilinmeyen gerçekler

Türkiye’nin IŞİD veya Taliban, herhangi bir Müslüman topluluğa kurşun sıkması haram olur.


PKK’ya çıtını bile çıkarmayan, her yolla, silah yardımı yaparak, para yardımı yaparak PKK’yı besleyen Amerikaİşid’in düşmanı kesildi. Ama İşid’in düşmanı kesilirken bunu da kendisini hiç bulaştırmayacak yöntemlerle yapmaya gayret ediyor. “Nasıl yaparım da Türkiye’yiIşid ile savaştırırım, bu arada ortalık iyice bunaldığından Türkiye PKK ile uğraşamaz ve Türkiye bölünür” diye planlar yapıyor.

Amerika Türkiye’de 40.000 can alan PKK’yı terör örgütü bile ilan etmezken Işid bir terör örgütüdür diye dünya çapında yaygara çıkarıyor.

On binlerce askerimizi şehit eden PKK eşkiyaları ile savaşmak dururken Türkiye’ye hiç zarar vermemiş Işid ile mi savaşacak Türkiye? Son zamanlarda düzenlenen provokasyonların hepsi bu yüzden. Dikkati PKK’nın üzerinden çekip İşid’e yöneltmeye çalışıyorlar. Bu provokasyonlara devam edecekler gibi gözüküyor.

Türkiye’nin Müslüman olan İşid ile hiçbir kavgası olamaz, Türkiye Müslüman bir örgütle savaşa da giremez.Her ne kadar yanlış yolda olsalar da, hurafelere uyup adam öldürseler de Müslüman Müslüman’ı öldüremez. Bu Kuran’a göre haramdır. Dolayısıyla Türkiye’nin gerçek düşmanı komünist, ateist PKK’dır. Atatürk “Türk milletinin en büyük düşmanı komünistliktir” diyerek bu tehlikeye dikkat çekmiştir.

Işid, PKK’ya Allah’tan gönderilmiş batini bir beladır. Allah felaketi bir şekilde getirir; ya kasırgayla ya depremle yahut böyle örgütleri insanların üzerine salarak gönderir. PKK Deccal’in ordusu olduğu için onların hakkından gelecek örgüt de İşid’tir.

İşid’e karşı Amerika’nın ve İngiltere’nin esaslı tavır alamamasının bir nedeni de derin dünya devletidir. Çünkü derin dünya devleti tarihin perspektifine baktığında böyle bir grubun geleceğini ve başarılı olacağını görüyorlar. Bununla mücadele etmenin bir anlamı olmadığını biliyorlar. Hz. Mehdi çıkıncaya kadar onlar görevini yapacak. Bunu durduramazlar. Aslında onlar da bu gerçeği çok iyi biliyorlar.

Türkiye delikanlıca, yiğitçe önce PKK’nın başını ezmeli. Güneydoğu’da PKK cirit atıp şımarırken kalkıp Türkiye’yi İşid ile savaştırmaya çalışıyorlar. Türkiye güçlüyse gücünü PKK’ya karşı göstermeli, İşid’e karşı değil.

Avrupa ve Amerika’nın İşid’e karşı Hz. Mehdi’yi ve İsa Mesih’i arayıp bulmaları gerekir. Çünkü İşid’i durduracak tek güç Hz. Mehdi’dir. Hz. Mehdi geldiğinde silahların bırakılmasını emredecek ve akan kanı durduracaktır. Hz. Mehdi ve Hz. İsa şu anda yeryüzünde olduğuna göre esas çözüm barışı getirmeyi Hz. Mehdi’ye bırakmaktır. Hadislere göre İşid Hz. Mehdi’ye tabi olacak ve onun sözünden çıkmayacaktır.

Hadislerde siyah bayraklılar, siyah kıyafetliler olarak işaret edilen IŞİD’in bütün bölgeye hâkim olacağı bildiriliyor. İşid’i silahla ya da savaşla yenemezler. Hatta daha da çok yayılmasına neden olurlar. Batılı güçlerin bu kadere karşı direnmeleri olmaz. Söylediğim gibi tek çözüm, IŞİD’in İmam Mehdi’ye bağlanmasıdır.   Kendileri de söylüyorlar; “Biz Mehdi çıkana kadar böyle faaliyette bulunacağız, Mehdi çıktığında ona bağlanacağız, itaat edeceğiz.” diyorlar.

Hz. Mehdi çıkana kadar İşid oluk gibi kan akıtmaya devam edecektir. 2015, 2016, 2017 böyle geçecek gibi gözüküyor, ta ki 2019’a kadar. Hadislere göre 2019 Hz. Mehdi’nin ve Hz. İsa’nın zuhuruna işaret ediyor.

Kaynak: http://hzisavehzmehdiyibuyuzyildagorecegiz.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s