Nihayet, nihayet, nihayet!

Nihayet, nihayet, nihayet!

PKK’yı ülkemizden kovmak için İran ile işbirliği yapılmalı.


Hani bazen anlatırsın, anlatırsın, anlatırsın ama karşı tarafa bir türlü kavratamazsın ya. İşte bizim durumumuz da böyle.PKK’nın asla silah bırakmayacağına dair, çözüm süreci diye bir konu olmadığına dair binlerce yazı yazdık, twitter da söyledik, facebook da söyledik, her yerden ama her yerden hükümet yetkililerine ulaşmaya çalıştık.

Ama her nedense devletin içindeki bazı kişiler hem Öcalan’ı hem PKK’yı alabildiğine şımarttılar. Devletin saygınlığını da götürdüler. Öyle ki Ortadoğu’da nam salmaya çalışan Türkiye PKK karşısında titrer hale geldi. Devletin polisi, jandarması, korucuları PKK karşısında ezildi, ezdirildi. Devlet adeta Öcalan’dan gelecek talep listelerini bekler hale geldi. Her seferinde “PKK silah bırakacak, aman çözüm sürecine zarar getirmeyin” dendi ve biz de her seferinde yeni yeni şehitler verdik, hala da vermeye devam ediyoruz.

Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde PKK’nın çözüm süreci ile ilgili yapması gerekenleri yerine getirmediğini, bölgede kamu düzenini bozduğunu ve devletin bunlara izin vermesinin söz konusu olamayacağını belirtmiş, “Aslında bu operasyonlarda geç bile kalındı. Daha önce yapılmalıydı” demiş.

Kimsenin Türkiye’yi karıştırmasına izin verilmeyeceğini, terörle mücadelenin bu kapsamda kararlılıkla devam etmesi gerektiğinin altını çizen Erdoğan, “Kamu düzeni sağlanmalı” mesajını da vermiş.

Bende bu sözler karşısında derin bir oh çekerek “Nihayet, nihayet, nihayet!” diyorum. Başka da bir şey demiyorum. Artık füzeleri PKK’nın konuşlandığı dağlara doğrultmanın ve bunları ülkemizden kovmanın vakti geldi de, geçti bile!

PKK’nın nasıl polisimizi nasıl kovaladığını acaba Tayyip Erdoğan seyretti mi?

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Nihayet, nihayet, nihayet!” üzerine bir yorum

  1. Merhabalar.
    Her ne kadar adına hükumet tarafından “ÇÖZÜM SÜRECİ” adı verilmiş olsa da siyasi muhalefet tarafından “İHANET SÜRECİ”, “BÖLÜNME SÜRECİ”, “ÇÖZÜLME SÜRECİ” isimleri verilen sürecin bir işe yaramayacağı, aksine bu sürecin ülkeyi bataklığa doğru sürükleyen bir süreç olduğu söylense de iktidar tüm söylenenleri kulak ardı etti ve sonuç aynen sizin de belirttiğiniz gibi, muhalefetin de söylediği gibi, bir çok kesimin de söylediği gibi fiyasko ile neticelendi. Ama kimin aleyhine tabi T.C.’nin aleyhine.

    Bu durumu milletiyle, utanmadan sıkılmadan çok sıradan bir gelişme gibi paylaşmaları milletimizi çileden çıkarmıştır. Şu arada kaybettiğimiz polis ve asker şehitlerimizin vebali bile bunları rahatsız etmemektedir. Bir başka ülkede olsa, topyekun istifa ederlerdi.
    Selam ve dualarımla.

    Beğen

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s