Amerikan derin devleti PKK’ya da kalleşlik yapacak!

Amerikan derin devleti PKK’ya da kalleşlik yapacak!

Amerika eninde sonunda PKK’yı da yok edecek.


Terör örgütü PKK’nın Kandil’deki elebaşları Murat Karayılan 2012’den beri Hakkari’yi kontrol ettiklerini ve bunun kamuoyundan gizlendiğini iddia etti. Şöyle diyor açıklamasında Karayılan:

“19 Haziran 2012’den bu yana Hakkari coğrafyasının %80’i gerillanın denetimindedir. Ancak burada sorun AK Parti hükümetinin ve devlet yetkililerinin ısrarlı bir şekilde gerçekleri kamuoyundan gizlemeleridir. Örneğin Dağlıca denilen yerde son yaşanan çatışma bir pusu veya basının çokça bahsettiği gibi hain bir tuzak olayı değildir. Orada beş gün boyunca geniş bir alanda yoğun çatışmalar yaşanmıştır. Ancak gerçekler kamuoyundan gizlendiği için sanki sadece bir patlama yaşanmış gibi yansıtılıyor.”

Sonuçta Karayılan’ın “Hakkari’yi biz işgal ettik” demesiyle bir şehir ele geçirilmiş olmuyor. Türkiye oraya asker yığdığında PKK’yı dümdüz eder.

Şimdi bakın, derin devletler Karadeniz bölgesinden Akdeniz bölgesine kadar Türkiye’yi bölüp, Türkiye’nin İslam alemi ile ve Türklük alemi ile bağını koparmak istiyorlar. Böylece İslam Birliği’nin kurulmasını engellemeyi düşünüyorlar. Ama bunu yapamayacaklar, boşa uğraşıyorlar. Tabii Türk hükümetinin biran önce seferberlik ilan edip, 4-5 milyon askeriGüneydoğu’ya yığması şart. PKK’ya da Kandil’den çıkın çağrısı yapılıp, Kandil bombalarla dümdüz edilmeli. Binlerce PKK’lı tutuklanıp hapse atılmalı.

Amerikan derin devleti de PKK’ya tuzak kuruyor, PKK onun da farkında değil. Demirtaş “Amerika’nın bize kalleşlik yapacağını, bizi arkadan vuracağını hiç zannetmiyorum” diye ortaya çıkıyor, onu da korku sarmış durumda. Daha önce Amerika bütün terör örgütlerine aynı kalleşliği yaptı. Önce hepsini besledi, sonra da boğdu. İsterseniz tarihe bakabilirsiniz. Amerika’nın on yıl destek olduğu terör örgütleri var. Mutlaka sonunda bu örgütleri yok ediyorlar. Terör örgütleri ile işbirliği yapmıyorlar, sadece kullanıp atıyorlar. Amerika şu anda PKK’yı da işine geldiği için besliyor, silah veriyor, kolluyor. Ama yok etmek için de, tamamen ezmek için mutlaka kafasında belirlediği zamanın gelmesini bekliyor.

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Video sayfam: http://video.mynet.com/erkanarkut/videolari/liste

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s