Barajları, yolları yapıyorsunuz da, PKK bölgeye el koyunca ne olacak?

Barajları, yolları yapıyorsunuz da, PKK bölgeye el koyunca ne olacak?

Türkiye çok ciddi bölünme tehlikesi altında, Güneydoğu’da bazı bölgelere girilemiyor.


Hükümet barajlar yapıyor, yollar yapıyor, köprüler kuruyor, yeni havaalanları açıyor. Tamam, bütün bunları yapmak güzel hoş da, PKK tehlikesine karşı asıl hükümet ne yapıyor bu çok önemli.

Çünkü istediğiniz kadar baraj yapın, yol yapın, köprü yapın, Komünist rejim geldiğinde bu rejim sizin yaptığınız bütün barajları ele geçirir, havaalanlarınıza kendi askeri uçaklarını yerleştirir, köprülerinizi havaya uçurur, bütün maden kaynaklarınızı ele geçirir.Sonra da Komünist rejimin ağır baskısı altında ezilen tüm vatandaşlarınızı yeni köprülerin, yeni barajların inşasında köle gibi çalıştırır. Tıpkı diğer Komünist rejimlerde olduğu gibi halk tam anlamıyla hükümetin esiri haline getirilir. Aşağıda verdiğim kaynaktan Komünist rejime mahkûm olan insanların çektiği korkunç zulmü okuyabilirsiniz. Bu Allah’sız Komünist liderler nasıl insanları acımadan insanlıktan çıkarıyorlar görebilirsiniz.

Bu yüzden konu şu anda yol yapmak, köprü yapmak değil. Burada önemli olan PKK’yı her şeyden önce ülkemizden kovmak ve Kandil’i dümdüz etmek. Kandil’in nasıl dümdüz edileceğini buradan seyredebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=tpJPmz2eCU8&feature=youtu.be

Sen kurmuşsun köprüleri, barajları ama Komünist rejim gelip hepsine konmuş ne fayda? Türkiye 20 parçaya bölünmüş, Güneydoğu’yu kaybetmiş, şerefi, onuru iki paralık olmuş ne fayda? Bu yüzden hükümet önce Güneydoğu’ya 3-4 milyon askeri yığsın, Kandil’i dümdüz etsin, PKK’yı kovsun, tehlikeyi bitirsin, sonra ülkeyi istediği gibi kalkındırsın. Ele geçirilecek bir ülkeyi kalkındırmanın hiç bir mantığı olmadığı açıktır. Türk milletinin öncelikli istediği PKK’nın ülkemizden bir an önce defedilmesidir.

Tayyip Erdoğan, Biz yol, köprü, baraj istemiyoruz, Güneydoğu’yu böldürme yeter!” isimli yazımı bu linkten okuyabilirsiniz:

http://blog.milliyet.com.tr/tayyip-erdogan–biz-yol–kopru–baraj-istemiyoruz–guneydogu-yu-boldurme-yeter-/Blog/?BlogNo=455252

Kaynak: http://komunizmingercektarihii.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s