Karayılan “büyük metropollerde bombalar patlatacağız” dememiş miydi?

 

Karayılan “büyük metropollerde bombalar patlatacağız” dememiş miydi?

Türkiye’de acil seferberlik ilan edilip, Kandil yerle bir edilmeli, PKK’nın şımarmasına müsade edilmemelidir.


Geçtiğimiz günlerde hatırlarsanız terör örgütün PKK‘nın Beytüşşebap’taki iki saldırısında 2 asker şehit düşmüştü. Operasyonda 34 PKK’lının öldürüldüğü açıklanmıştı. Karayılan, Beytüşşebap’ta, terör örgütünün ağır darbe yediği saldırıyla ilgili, ‘acemilikten kaynaklandı’ demiş ve ardından da şöyle tehdid savurmuştu: “Ha yarın onlar şehirlerde daha fazla katliama yönelirlerse o zaman Ölümsüzler Taburu da metropollerde harekete geçer.

10 Ekim’de Ankara’da düzenlenen barış mitinginde tam 97 vatandaşımız şehit düştü. Bu saldırı da tıpkı diğer saldırılarda olduğu gibi beceriksizce İşid’in üzerine yıkılmaya çalışıldı. Böylece yine hedef şaşırtılacak Türkiye güya PKK’yı bırakıp İşid ile savaşma kararı alacaktı. Yine beceriksizce terör olayını İşid’e yıkmak için topluluğu arasında sakallı, cübbeli, takkeli birilerini gördüklerini söylediler. (Bu da her zaman yaptıkları taktiktir, yıllardır hiç değişmez.) Ama Türk milleti hem zekidir, hem akıllıdır, kolay kolay kandıramazsınız. Dolayısıyla boşa çabalar bunlar. Defalarca söylediğimiz gibi Işid’in Türkiye ile bir işi yok. Dolayısıyla Türkiye’nin de İşid ile işi yok. Bu saldırı kime yarayacak önce ona bakmak lazım.

Bu saldırının her yönden PKK’ya yarayacağı çok açıkça görülüyor. PKK hem bu saldırılarla hükümeti başarısız gösteriyor, hem kendi safhına çektiği gençleri barış yerine savaşa teşvik ediyor.Karayılan birkaç gün önce zaten “büyük metropollerde olay çıkarırız” diye gereken mesaj veriyor. Saldırıdan üç gün önce de her ne hikmetse KCK seçimler nedeniyle eylemlere ara vereceklerini ve tek taraflı ateşkes ilan ettiklerini açıklıyor! Yine maksat hedef şaşırtmak, orada bulunan HDP’lileri ve CHP’lileri mağdur göstermek, terörü İşid’in üzerine yıkmak!

Sonuç olarak PKK bilsin ki Türk milletini asla ama asla yıldıramazlar. Siz Ankara’daki barış mitinginde 97 vatandaşımızı şehit ettiniz, biz diyoruz ki 77 milyon şehit düşmeye hazırız! Hodri meydan! Kalleş PKK hiçbir zaman vatanımızı, topraklarımızı bölemeyecektir. Bu kanlı saldırıları yapanlar batılı derin devletlerle işbirliği içinde olan PKK’dır. Batılı derin devletler yıllardır planladıkları Türkiye’yi bölme hedeflerini bir türlü gerçekleştiremediler, bu yüzden de kudurmuş durumdalar. Silah yardımı ile yıllardır kalleş PKK’yı sürekli destekliyorlar.

Başta Almanya, İngiltere ve Amerikan derin devletleri PKK’yı en gelişmiş silahlarla desteklerken bu terör saldırılarından sonra kınayan açıklamalar yapmaları sadece kendilerini gülünç duruma düşürüyor. Hükümetle birlikte 77 milyon vatandaşımız bu terör saldırılarının bizi hiçbir şekilde yıldırmayacağını PKK’ya göstereceğiz. PKK bizim yılmadığımızı, hiçbir şekilde etkilenmediğimizi gördüğünde kendi yılacaktır. Bizi hiçbir terör saldırısının durduramayacağını anlayacaktır. Şimdi önemli olan PKK’yı her şeyden önce ülkemizden kovmak ve Kandil’i dümdüz etmektir. Kandil’in nasıl dümdüz edileceğini buradan seyredebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=tpJPmz2eCU8&feature=youtu.be

Kahpece, kalleşçe, arkadan vurarak savaşan PKK istiyorsa şu sözlerimizi bir yere yazsın: “Türkiye asla ama asla bölünmeyecektir. Tarihe bakarsanız bu şanlı toprakları her ne pahasına olursa olsun böldürmediğimizi göreceksiniz. Çanakkale’de neyse, Kurtuluş Savaşı’nda neyse bugün de değişen hiçbir şey yok! Güneydoğu bizimdir, asla Komünist Kürdistan’a devlet olarak teslim edilmeyecektir!”

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Kaynak: http://komunizmingercektarihii.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s