PKK silahı bırakacak diye umutla bekleyenler bu yazıyı okusunlar!

PKK silahı bırakacak diye umutla bekleyenler bu yazıyı okusunlar!

Soldaki PKK’lının yanında komünist kızıl kitap duruyor, komünist bayrakları her yere asıyorlar!


20. yüzyılda milyonlarca insanın vahşice katledilmesine yol açan komünist, Stalinist,Leninist ve Darwinist zihniyet ile şu an ülkemizingüneydoğusunda PKKtarafından birebir uygulanıyor. PKK tam 30 yıldır, 40.000 askerimizi şehit ederek topraklarımızda her ne pahasına olursa olsun Komünist Kürdistan’ı kurma hedefindeyken PKK silahını bırakacak diye umut edenler var.  Bir gün dağdaki teröristleri vicdanlı davranmaya davet ediyorlar, bir gün “dağdan inecekler, annelerinin sıcak çorbasını içecekler” diye safça açıklamalar yapıyorlar.Halbuki PKK Komünizmin başlıca taktiği olan bir ileri iki geri mantığını tam 30 yıldır uyguluyor. Güya dağdan inşyormuş gibi yapıyor, silahını kenara koyuyromuş gibi yapıyor. Bu arada sürekli birer ikişer askerimizi şehit ediyor. Çözüm süreci diye millet oyalanırken PKK bir yandan tüm yollara zamanı gelince patlatmak mayın döşüyor.

PKK terör örgütü militanlarının dağda yıllarca Komünist ideolojiyle eğitildiklerini ve beyinlerinin yıkandığını sürekli söylüyoruz. Dolayısıyla PKK’yı tehlikeli kılan bu kan dökücü komünist zihniyete sahip olmalarıdır. Bu yüzden PKK’lı bir teröriste “ne kadar acımasızsın, ne kadar gaddarsın” demek çok büyük bir saflığın göstergesidir. Zaten dağdaki teröristler okudukları ve beyinlerine yerleştirdikleri komünist ideolojiyle sürekli kan dökme arzusundalar, kan içen yarasalar gibi sürekli olul oluk kan dökülen terör eylemleriyle besleniyorlar. Siz televizyonlarda şehit ailelerinin ağlayan görüntülerini yayınladığınızda adamlar zafer çığlığı atıyor. Askerlerimizi çocuklarının gözünün önünde şehit etmek, bomba döşeyip kahpece patlatmak, Kürt halkının içinde de dehşet yaratmak, bölgeye korku salıp panik yaratmak  onlar için adeta bir övünç kaynağı.

PKK’nın izinden gittiği Lenin yaptığı zulümlerden dolayı kendisini ayıplayanlara bakın ne cevap veriyor, PKK’nin zihniyeti de aynı:

Bazı kimseler BİZİ ZALİMLİĞİMİZ SEBEBİYLE AYIPLADIKLARI ZAMAN, bu kişilerin en basit Marksist prensipleri dahi nasıl unutabildiklerine hayret etmekteyiz.” (Pravda Gazetesi, 29 Ekim 1918)

PKK’nın şu an izlediği Komünist devrimin nasıl yapılması gerektiğini Lenin adım adım şöyle tarif ediyor:

Bizim ilgilenmekte olduğumuz olgu, silahlı mücadeledir; bu mücadele, bireyler ve küçük gruplar tarafından yürütülmektedir. Bir kesimi devrimci örgütlere ait iken, öteki kesimler (Rusya’nın belirli kesimlerinde çoğunluğu) herhangi bir devrimci örgüte bağlı değildirler. Silahlı mücadele, birbirlerinden kesinkes olarak ayrılması gereken, farklı iki amaca yöneliktir; önce, bu mücadele kişilere, liderlere ve ordu ve polisteki görevlilere suikast yapmayı amaçlar, ikinci olarak, hem hükümete ait, hem de özel kişilere ait para kaynaklarına elkoyar. El konulan paralar kısmen parti kasasına, kısmen özel silahlanma amacına ve ayaklanma hazırlığına, ve kısmen de tanımlamakta olduğumuz mücadeleye katılan kişilerin geçimine gider. Büyük el koymalar (Kafkasya’daki 200.000 rublelik, Moskova’daki 875.000 rublelik gibi olanlar) gerçekten de öncelikle devrimci partilere gitmiştir -küçük elkoymalar çoğunlukla, bazen de tümüyle “el koyucuların” geçimine gider.(Vladimir I. Lenin, 30 Eylül 1906, Proletari, Nr. 5, erisyay@kurtuluscephesi.com)

PKK’nın beynine tamamen hakim olan kanlı Komünist ideoloji yerle bir olmadıkça, bu sapkın ideolojinin yerini iman ve Kuran almadıkça PKK asla silah bırakmaz. Bırakmayacağını da tam 30 yıldır ispat etmiştir. Bu yüzden “Çözüm Süreci” adı altında Türk milletini “PKK silah bırakacak” diye oyalamak Türk milletini aptal yerine koymaktır.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s