Salih Muslim’in ağbisi Mustafa Muslim: “PYD’yi kuran PKK’dır!”

Salih Muslim’in ağbisi Mustafa Muslim: “PYD’yi kuran PKK’dır!”

PYD’yi destekleyen Öcalan’ı ve PKK’yı destekler, hepsi aynı Deccal’in örgütüdür.


PYD eş başkanı Salih Muslim’in abisi Prof. Dr. Mustafa Muslimşöyle diyor konuşmasında:

Suriye’nin kuzeyindeki asıl yapı terör örgütü PKK’dır. PYD veYPG, PKK’nın yan dallarıdır. Kürtlerin yüzde 10’unu temsil eder. PYD’yi PKK kurdu. YPG’de PYD’nin silahlı koludur.  

Mustafa Muslim kardeşi PYD eş başkanı Salih Muslim için de şunları söylüyor: Kardeşimizi İstanbul’a ilim öğrensin diye gönderdik ama eğitimi sırasında sol ideolojiye yöneldi.

PYD’yi masum Kürt kardeşlerimizle bir tutup masum göstermeye çalışanlar bu sözlere çok dikkat etsinler. PKK, PYD ve YPG hepsi Deccal’in eli kanlı ve silahlı örgütüdür. HDP’de bunların halk tarafına ılımlı gösterilme yoludur. Koymuşlar HDP’nin başına Selahattin Demirtaş’ı, o da Öcalan’dan emri alıyor, aksi mümkün mü? Ne PKK, ne PYD Komünist Kürdistan’ı kurmadıkça asla silah bırakmayacaktır. Hatta Komünist Kürdistan’ı kursa bile yine de silahını asla kenara koymayacaktır. Bu sol örgütlerle silahla değil fikirle çatışmak esastır.

PKK; Marksist, Leninist, Stalinist, komünist bir örgütlenmedir. Komünizmin temeli de materyalizmdir. Materyalizmin temeli Darwinizm’dir. Darwinizm’in olmadığı yerde materyalizm olmaz. Materyalizmin olmadığı yerde komünizm olmaz. Komünizmin olmadığı yerde de PKK olmaz. Bütün Türkiye’de anti-Darwinist, anti-materyalist, anti-komünist çok güçlü bir fikri propaganda şarttır. PKK, Darwinizm ve materyalizm olmadan komünist propaganda yapamaz. Komünist propaganda yapamayınca taraftar bulamaz. Ve taraftar bulamayınca da gücünü kaybeder ve yok olur. Devletimiz çok acil bir şekilde Güneydoğu’da anti-materyalist, anti-komünist eğitim vermeli, halkımızın maneviyatını arttıracak çalışma yapmalıdır.

Bu arada her yazımda söylediğim gibi tekrar söylüyorum. Kandil Dağı’nda mağaraların bulunduğu alan mutlaka düz ova haline getirilmeli, PKK buradan kaçıp ülkemizi derhal terk etmelidir. Kandil’in nasıl dümdüz edileceğini buradan seyredebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=tpJPmz2eCU8&feature=youtu.be

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Kaynak: http://komunizmingercektarihii.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s