G20 zirvesi Tayyip Erdoğan için dünyayı sarsacak yeni bir “One Minute” fırsatıdır!

G20 zirvesi Tayyip Erdoğan için dünyayı sarsacak yeni bir “One Minute” fırsatıdır!

Türkiye’yi parçalamaya and içen derin devletlere bunu asla başaramayacakları her fırsatta gösterilmeli.


Bildiğiniz gibi Türkiye 15-16 Kasım tarihlerinde G-20 zirvesi’ne Antalya, Belek’de ev sahipliği yapacak ve tüm dünyanın gözü Türkiye’ye çevrilecek. Türkiye bu fırsatı çok iyi kullanmalı, Tayyip Erdoğan yeni bir çıkışla Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunların çok iyi farkında olduğunu tüm dünyaya duyurmalı.

Tayyip Erdoğan seçimlerden sonra yaptığı açıklamada “ilk önceliğimiz terör diyor. Tabii ki Türkiye’nin en başta yapması gereken bünyesinde onu sürekli parçalamaya çalışan kalleş mikrobu yani PKK’yı temizlemektir. Tabii ki ona destek olan PYD’ye de göz açtırılmaması gerek.

Tayyip Erdoğan G-20 zirvesinde PYD’nin nasıl Kürt halkımıza zulmettiğini, nasıl insan haklarını ihlal ettiğini, Suriye’deki Kürt kardeşlerimize kan kusturduklarını resimlerle, maddelerle, delillerle anlatmalı. PYD’nin terör örgütü olduğu ısrarla vurgulanmalı. PYD’ye aktarılan silahların direk PKK’ya geldiği gösterilmeli.

PYD ve YPG Kantonlarda dayattığı ideolojik eğitim sistemini protesto eden Kürt kardeşlerimize çok sert müdahalelerde bulunuyor, halka komünist eğitim dayatması yapılıyor. Türkiye’de PKK binlerce Kürt çocuğu dağa kaçırıyor, küçük kızlara tecavüz ediliyor.  Çocuklar ailelerinden koparılıyor, ayrılmak isteyen ölümle tehdit ediliyor. Komünist PKK seçimlerden önce halka tehdit mektupları dağıtıyor. Yine tehditle PKK Kürt kardeşlerimizden vergi topluyor. Tayyip Erdoğan Kürt kardeşlerimizin yaşadığı bu zulümleri yine belgelerle dünyaya duyurmalı.

Türkiye için baş düşmanın kendisinin de söylediği gibi PKK, YPG, PYD olduğunu, İşid ile işimiz olmadığını vurgulamalı.Derin devletler sürekli bu terör örgütlerine silah yardımında bulunuyorlar. Bu da belgelerle gösterilmeli. Ayrıca PKK İşid görünümünde Türkiye’de eylem üzerine eylem yapıyor, bunun da farkında olduğumuz tüm dünyaya gösterilmeli.

Sonuç olarak bu G-20 zirvesi Türkiye için çok önemli bir fırsattır, Tayyip Erdoğan çok ciddi bir çıkışla Türkiye’nin derin devletler tarafından asla bölünüp parçalanamayacağını, PKK’nın ve diğer terör örgütlerinin ülkemizden en kısa sürede def edileceğini, ayrıca İşid ile savaşa girip Müslüman kanı dökmeyeceklerini üzerine basa basa söylemelidir. Tüm dünya Türkiye’nin ezici gücünü bir kez daha, onları ciddi şekilde sarsacak şekilde hissetmelidir.

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s