HDP’li Dengir Mir Mehmet Fırat’a Cevap: Başkanlık tuzağına düşmeyiz!

HDP’li Dengir Mir Mehmet Fırat'a Cevap: Başkanlık tuzağına düşmeyiz!

Başkanlık sistemi Türkiye’nin bölünmesi demektir, 78 milyon asla kabul etmeyiz!


Bir önceki seçimlerde AK Partinin oylarının %40’lara gerilemesinin en önemli nedeni halkın kesinlikle istemediğibaşkanlık sisteminde ısrarla diretilmesiydi. Çünkü Tayyip Erdoğan başkanlık sistemi diye direttikçe HDP’de özerklik ve federasyon diye diretmeye başladı. Başkanlık sistemini Türkiye’nin bölünüp parçalanması demekti veTürk milleti bu tehlikeyi, kısaca bu sinsi tuzağı görmüştü.

Şimdi HDP’liler hiç boş yere kıvırmasınlar. “Yok biz Amerikan tipi ya da Meksika tipi başkanlık sistemi istiyoruz, Türk tipi istemiyoruz” diye. Başkanlık sistemini isteyen kim: Öcalan ve Amerikan derin devleti. Çünkü ancak bu şekilde Türkiye’yi 20 parçaya ayıracaklar. Ne demişti Öcalan hatırlayın:

”Başkanlık sistemi düşünülebilir. Biz Tayyip Bey’in başkanlığını destekleriz. Biz AKP ile bu temelde bir başkanlık ittifakına girebiliriz.”

Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu Türkiye üzerinde oynanan oyunları mutlaka görmeliler. HDP sanal bir partidir, Öcalan’dan emir alan, PKK’dan emir alan bir partidir. HDP’nin dayattığı özerklik ve başkanlık sistemi Türkiye’nin yüzyıllardır parçalanma planıdır.

Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu başkanlık sistemi yerine Türkiye’yi şahlandıracak Türk İslam Birliği’ni kurma hedefine odaklanmalılar. Türkiye’de şimdi uygulanan sistem Türkiye için son derece iyi ve güvenli. Tayyip Erdoğan sakin ve yatıştırıcı üslubuna devam edip “Türk milletinin hizmetçisi” olduğunu vurgulamaya devam etmeli. HDP’nin de, PKK’nın da, Öcalan’ın da tek bir hedefi var, o da Türk topraklarında Komünist Kürdistan’ı kurmaktır. Amerikan derin devletinin PKK’yı silahla desteklemesinin nedeni de Müslümanlığın dünyaya yayılmasından duyduğu endişe ve Türkiye’yi bölüp yönetme planıdır. Hükümet var gücüyle PKK’yı Türkiye’den kazımalı ve bu konuda asla taviz vermemelidir. Eski çekimser üsluplar, “Sayın Öcalan” ifadeleri, Öcalan’ın öne çıkarıldığı konuşmalar asla yapılmamalı, PKK’ya karşı İran’ın ezici tutumu izlenmelidir. Türk devleti PKK’nın üzerine demir yumruğunu indirmelidir!

Kandil’in nasıl dümdüz edileceğini buradan seyredebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=tpJPmz2eCU8&feature=youtu.be

Sonuç olarak Öcalan’ın olan “alın size Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında başkanlık sitemi, verin bize Türk topraklarında Komünist Kürdistan projesi” hiçbir zaman tutmayacaktır. Türk milleti aptal değildir, akılsız değildir, oynanan oyunları görmüyor değildir. Bu kutsal toprakları bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s