Fransa devlet medyası Daeş’e karşı YPG’yi en önemli ümit olarak taktim ediyor!

Fransa devlet medyası Daeş’e karşı YPG’yi en önemli ümit olarak taktim ediyor!

Başbakan Davutoğlu hem Fransa’ya hem de Amerika’ya haddini bildirmeli.


Fransa devlet kanalı France 2 televizyonda yayınlanan haber programında uzun uzun Daeş’e karşıYPG’nin çözüm olacağını uzun uzun anlatıyor! Terörden ağzı yanan Fransa kendi başına terör saldırısı gelince ağlıyor ama tam 40.000 şehidimizin katili olan PKK’nın uzantısına, yani YPG’ye tam destek veriyor!

Aynı destek tabii ki hiç gecikmeden Amerika’dan da geliyor. Amerika terör örgütü PKK’nın Suriye‘deki koluPYD‘nin askeri kanadı YPG’yi terörist örgüt olarak görmediklerini açıklıyor! Amerika ve Fransa birlikte Terör örgütü PYD’ye her türlü yardımı yapıyorlar. YPG’ye havadan atılan silahlar doğrudan PKK’ya gönderiliyor.

Amerika Dış İşleri Bakanı Sözcüsü John Kirby “Biz YPG’yi terörist örgüt olarak değerlendirmiyoruz. Suriye’de, IŞİD’e karşı mücadelede başarılarını da kanıtladılar. IŞİD karşıtı gruplarla ki bunlar başarılılar, başarılı da olabilirler, birlikte çalışmayı sürdüreceğiz. Ayrıca bunların hepsi de Kürt değil ” diye konuşuyor!

Sanki bunların hepsinin Kürt olup olmaması önemliymiş gibi… Tabii ki YPG hem PKK’lı Kürtlerden, hem de dünyanın dört bir yanından gelen sapık katillerden oluşuyor. Dolayısıyla bu terör örgütünün hangi ırktan olduğu değil, nasıl Müslüman âlemini yok etmek için bir araya geldiği önemli.

Fransa ve Amerika’dan böyle skandal açıklamalar gelirken bir açıklama da bizim Dışişleri BakanıFeridun Sinirlioğlu’ndan geliyor. Sinirlioğlu “PYD’nin elinde silah yok, HDP gibi parti!” diye tarihi bir açıklama yaparak Türk milletini hayrete düşürüyor. PYD’nin askeri kanadı YPG iken bu nasıl normal bir parti oluyor! Şimdi AK partinin eli silahlı, sürekli kan döken bir terör kolu olsa, o zaman AK Parti normal bir parti mi olacak?

Türkiye daha yeni YPG’nin bir terör örgütü olduğunu hem Amerika’ya, hem de Avrupa’ya üzerine basa basa söylerken Sinirlioğlu’nun bu yaptığı tam ters açıklamalar çok ama çok yanlış. YPG ve PKK Türkiye’yi bölmek ve Türkiye’nin Güneydoğu’sunda Komünist Kürdistan’ı kurmak üzere and içmiş iki terör örgütüdür. Bu terör örgütlerinin bağlı olduğu partilerde HDP ve PYD’dir! Bu gerçeğin üzeri hiçbir şekilde örtülemez!

Tekrar söylüyorum, kimse Türk milletini aptal yerine koymaya kalkmasın. Başbakan Davutoğlu YPG’nin silahlı terör örgütü olduğunu üzerine basa basa söylesin. Hatta Amerika’nın yaptığı bu açıklamaya karşı bir basın toplantısı yapıp bu açıklamayı geri aldırsın. Güçlü Türkiye, yenilmez Türkiye şahsiyetini tüm dünyaya göstermeli. Çekinerek, ürkerek değil, tam tersine atılgan bir politika ile, sert bir politika ile dünyaya ağzının payını vermeli diyorum!

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/

 

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s