Abdullah Öcalan Kürt kadınlar için ne söylüyor?

Abdullah Öcalan Kürt kadınlar için ne söylüyor?

Abdullah Öcalan Kürt kadınlar için ne söylüyor?

PKK’ya katılan kızlar tecavüze uğrayıp işkence görüyor, örgütten kaçamıyorlar.


Bakın Abdullah Öcalan Kürt kız kardeşlerimiz, Kürt annelerimiz için neler söylüyor:

“Kürt kadınların çoğunun bedenleri ölü, kokuşmuş, soğuk ve çok kabadır. Fizikleri biraz böyledir, ruhları donuktur. Fizik düzeyi hiç yoktur. Köylü kızını al, küçük burjuva kızını veye erkeğini al, söyle söyle, hiçtir, bir papağan kadar bile sözcükleri tekrarlayamaz.” (Abdullah Öcalan, Nasıl Yaşamalı, sayfa 91)

İşte Öcalan’ın Kürt kadınları için düşünceleri bunlar. HDP ne kadar kadınları ön plana çıkarmaya çalışırsa çalışsın, ne kadar onlara değer veriyor gözükürse gözüksün, HDP’nin terör örgütü olan PKK kadınlara adeta kan kusturuyor! PKK Güneydoğu’da küçük yaşta Kürt kızlarını dağa kaldırıp onlara tecavüz ediyor, onları Marksist, Darwinist yetiştirip eli kanlı bir teröriste dönüştürüyor. Bildiğiniz gibi Öcalan’ın dağda olduğu dönemlerde Kürt kızlarımız Öcalan’a birer birer getiriliyor ve onun hizmetine sunuluyordu. PKK’lı kadınlardan cesaret edenlerin yaptıkları itiraflarda yaşanan rezaletler açık açık anlatılıyor. PKK’lı kadınlar Öcalan’ın kendilerine bir köpek kadar bile değer vermediğini açık açık söylüyorlar. Orada lidere karşı çıkan anında ölüdürlüyor. Şu anda binlerce PKK’lı kadın örgütten kaçmaya çalışıyor ama öldürülme korkusundan kaçamıyorlar.

Öcalan’ın bu zihniyeti Darwinist, materyalist zihniyetten başka bir zihniyet değil. Bakın Darwin kadınlar hakkındaki korkunç düşüncelerini nasıl açıklıyor:

“Darwin kadının evlilikteki rolünü şöyle tarif ediyordu: “…, sizinle ilgilenecek biri (bir köpekten daha iyi oyalayabilecek) ev ve evin sorumluluklarını alacak biri…”

İşte Öcalan, insanları insan yerine koymayan, onlara hayvan kadar bile değer vermeyen Darwin’den aldığı Darwinist materyalist zihniyetle binlerce PKK’lıyı eğitti. Hepsinin kafasını Darwinist materyalist felsefe ile doldurdu. Bu yüzden PKK’yı silahla değil fikirle ve ilimle yenmek gerektiğini sürekli anlatıyoruz.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s