Armagedon’un kilit katilleri Öcalan ve PKK…

Armagedon’un kilit katilleri Öcalan ve PKK…

Derin dünya devletinin Türkiye’nin İslam alemi ile arasına PKK seti oluşturma planı adım adım ilerliyor.


Bakın Öcalan bir konuşmasında ne diyor: “İslam’ın unutur, inkar edilir kıldığı bu halk (Kürtler) tüm tarikatçı yapılanmalara karşıArmagedon’da ağırlıklı olarak Hristiyanların ve Musevilerin yanında yer alacaktır!”

İşte bu açıklamaPKK’nın ve PYD ile diğer uzantılarının Ortadoğu’da ve Türkiye’de Müslüman aleminin başına nasıl bela olacağını, derin devletlerin çıkarmak istediği Armagedon’da katil olarak yer alacaklarınıçok açıkça gösteriyor. Zaten şu anda da bu görevlerini yerine getiriyorlar. Amerikan derin devleti Müslümanları yok etmek için her fırsatta PKK’yı ve PYD’yi silahla besliyor. Suriye’de YPG’nin Işid’den dolayı bir türlü ele geçiremediği bölgeyi şimdi Amerika Türkiye’yi de savaşa sokarak bu teröristlere devretmeye hazırlanıyor. Böylece bölgede hakimiyet kurup Müslümanları daha rahat katledebilecekler.

İslam aleminin bu ciddi PKK tehlikesine karşı uyanması ve birlik olması gerekiyor.Öcalan’ın başkanlığında savaşan bu kiralık katiller Öcalan’ın dediği gibi Armagedon Savaşı’nda önlerine geleni öldürecekler. Zaten şu anda da Müslümanların koordinatlarını Amerika’ya bildirip onları havadan vurduruyorlar. Aynı kalleş savaşa bir de Türkiye’nin dahil olmasını istiyorlar. Amerikan derin devleti de Fransa’da Suriye’de İşid’i değil sivil halkı vuruyor. Böylece Müslümanları aşama aşama yok etme planı kendi kafalarınca tıkır tıkır işliyor.

Öcalan’ın bu ifadeleri ve Müslümanlara olan düşmanlığı Türkiye’de kendisini temize çıkarmaya çalışan “O da bizim ailemizden biri” diyerek Türk halkını uyutmaya çalışan Abdurrahman Dilipak’a kapak olsun. Bakın ne diyor Dilipak konuşmasında: “ Abdullah Öcalan aslında bebek katili filan diye yazılıp çiziliyor ama yabancı birisi değil, aileden biri. Aslında üniversite yıllarında namaza filan da giderdi. ” Bu linkten Dilipak’ın konuşmasını izleyebilir nasıl Öcalan’ı temize çıkarmaya çalıştığını hayretle görebilirsiniz:

Amerikan derin devletinin Armagedon’da Müslümanların katili olarak seçtiği Abdullah Öcalan bizim ailemizden biri değil, tam 40.000 şehidimizin katilidir. Abdurrahman Dilipak’ın ailesinden olabilir. Ama bizim ailemizden biri değil. Öcalan tüm Müslümanları katletmekten bahsederken Dilipak onun namaz kıldığını söyleyerek bu katili Türk milletine dindar biri gibi göstermeye çalışıyor.

Türk milleti akil adamlarla, çözüm süreciyle, “PKK silah bırakacak” masallarıyla uyutulacak bir millet değildir. Amerikan derin devleti ve PKK da hiçbir zaman Müslümanları katledemeyecek ve amacına ulaşamayacaktır. Deccal’in 40. yıllık ömrü artık sona ermiştir, şimdi artık tamamen defedilme ve yok edilme vaktidir.

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s