Celal Şengör “insanlar dışkısını yedirmek işkence değil!” derse…

Celal Şengör “insanlar dışkısını yedirmek işkence değil!” derse…

Celal Şengör “insanlar dışkısını yedirmek işkence değil!” derse…

Türk milletini insan yerine koymayan, beğenmeyen ve cahil diye aşağılayan Şengör’ün Türkiye’de ne işi var?


Ne diyordu Türkiye’nin saygın (!) bilim adamı,jeolojiprofesörüCelal Şengör: “Kenan Evren’in 12 Eylül’de yaptığı her şeyi onaylıyorum. İnsanlara dışkısını yedirmek işkence değil. Ben bal gibi yerim. Niye biliyor musun? Ben bunların yendiğini gördüm. Bir gün San Diego hayvanat bahçesinde goriller birbirlerine dışkılarını ikram ediyorlardı. Onlar da bizim gibi primatlar. Gayet güzel, hiçbir şey de olmaz!  Meselâ jeolojinin kurucularından olan William Buckland’ın hayvanlar âlemindeki her şeyi tatmak gibi bir merakı vardı: Dışkı ve sidikler dâhil. Yani dışkı pis bir şey değil ki. Sen sidiğini içmez misin?”

Bu sorunun ardından röportajı yapan kişi nasıl hala soru sormaya devam ediyor anlamak pek mümkün değil. Düşünün; “İnsanlara dışkısını yedirmek işkence değil, goriller de birbirlerine dışkılarını ikram ediyorlardı. Onlar da bizim gibi primatlar.” diyen biri üniversitede bizim çocuklarımıza ders veriyor, bizim çocuklarımızın beyni hala Darwinist düşüncelerle, evrimsafsatalarıyla işte böyle yıkanıyor. Bu noktada Celal Şengör’ün 21. Yüzyılda evrimin çoktan çöktüğünü kabul etmemesinden, bütün delilleri görememesinden ve sıkışıp kendi dünyasında kalmasından mı bahsedelim, yoksa hala öğrencilere “siz de primatsınız, atanız bir mikrop” diye anlatmasının vahametinden mi, yoksa kendi dışkısını yemeği makul görmesinin iğrençliğinden mi bilmiyorum.

Halkı cahillikle suçlayan, Türk milletini adamdan saymayıp Avrupa ve Amerika özentisinde olan, bilimle iç içe olduğunu sanıp evrimi reddeden milyonlarca fosili görmezden gelen Celal Şengör’ün hali içler acısı bence. İşte Darwinist ve materyalist eğitimin sonucu böyle vahim oluyor. Celal Şengör karşısındaki insanı mikroptan gelişmiş bir hayvan olarak görüyor! Zaten televizyon programlarına çıkıp bir maymun gibi zıplayarak evrim teorisini anlatıyor, artık gelinen noktayı varın siz düşünün! Kendisini çok bilgili sanan bir bilim adamının, bir profesörün aslında 21. Yüzyıl bilimine ne kadar uzak kaldığını, kendi cehaletinin içinde nasıl boğulduğunu hep birlikte görüyoruz işte. 21. Yüzyılda birçok bilim adamı evrimin hiç yaşanmadığını kabul edip, bir safsataya inandıklarını itiraf ederken Celal Şengör hala devam ediyor. Ve kendi sığ dünyasının kapılarını dünyaya kapatıyor.

Kendisi bir jeoloji profesörü iken milyonlarca fosilin nasıl olup da aradan milyarlarca yıl geçmesine rağmen hiç değişmediğini açıklayamıyor. Evrimi ispat eden tek bir ara fosilin olmamasını da açıklayamıyor. Şu anda yaşayan canlılarla milyonlarca yıl önce yaşayan canlıların fosilleri birebir aynı! Hem de en ufak ayrıntısına kadar! Bu da canlıların birbirlerine dönüşmediklerini, yani evrim geçirmediklerini ispatlıyor.

Celal Şengör aynı röportajda halkı seviyesiz gördüğü için, kendisini de çok elit bulduğu için “35 yıldır halkın arasına karışmadım.” demiş. Aman hiç karışmasın bence. O bulunduğu evin içinde “kendi dışkısını yemeği” son derece makul görerek yaşamaya devam etsin. Halkta onu kendi içinde görmek istemiyor zaten…

Kaynak: http://evrimcilerneleridusunemez.blogspot.com.tr/

http://fosillerevriminasilyalanlar3.blogspot.com.tr/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s