Dikkat! Üniversitelerimizde PKK kampları kuruluyor!

Dikkat! Üniversitelerimizde PKK kampları kuruluyor!

Hükümet Öcalan’a ve PKK’ya asla taviz vermemeli. Bu rezaletler sona ermeli.


PKK Üniversitelerimize sızıyor… İstanbul Teknik Üniversitesi’nin duvarlarına öldürülen teröristlerin isimleri yazılıyor. Mimar Sinan Üniversitesi’nde PKK sempazitanları terör estiriyor. PKK’yaGüneydoğu’dan topladığı küçük çocuklar yetmediği için şimdi de üniversitelerdeki gençlere gözünü dikiyor ve dağ kadrosu için öğrencileri ayartıyor! Boğaziçi Üniversitesi Konferans Salonu’nda toplanan bir grup öğrenci PKK’nın kuruluş yıldönümünü kutluyor.

KCK-PKK üyelerinin, PKK’ya destek verenlerin, en küçük örgüt propogandası yapanların ve hatta örgüt flamaları taşıyanların dahi hepsinin (terör sorunu devam ettiği sürece) tutuklanmasına imkan sağlayacak şekilde kanunlar tekrar düzenlemeli. Tutuklamaların örgüt sempatizanlarının şiddete karışmasını engellemek açısından faydalı olacağı görülmelidir.

Türk devleti PKK’nın ülkemizde şımarmasına asla müsade etmemelidir. Üniversitelerde çok fazla sivil polis bulundurulmalı ve bu polisler en ufak bir PKK olayında oradaki kişileri tutuklamalıdır. Polis mutlaka bu kalleş terör örgütüne karşı yıldırma politikası izlemelidir. Gerekirse binlerce kişi tutuklanıp PKK’ya gözdağı verilmelidir. Yıllardır kanımızı emen ve 40.000 askerimizi şehit eden PKK, yumuşak usluptan ve ağır tavırdan hiçbir şekilde anlamayacak, tam tersine daha da azgınlaşacaktır.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s