Dünya derin devletlerinin derdi İşid değil Müslümanlar kıyımı!

Dünya derin devletlerinin derdi İşid değil Müslümanlar kıyımı!

Dünya derin devletlerinin derdi İşid değil Müslümanlar kıyımı!

1 Avrupalı’ya da Amerikalı’ya karşılık 1000 masum Müslüman’ın canı alınıyor!


Resimde Rusya’nın Suriye’ye attığı fosfor bombasını görüyorsunuz. Aşağıda ne İşid var, ne de radikalteröristler. İşid yerin altında, hiç görülmeyen izbe yerlerdeki mağaralarda yaşıyor. Fakat şu anda Fransa, Amerika ve Rusya birleşmiş Müslümanları tepeden bomba ile toptan katlediyorlar. Vurdukları yerler: Pazar yerleri, hastaneler, aş evleri, fırınlar. Oradaki halka en ufak bir yaşam hakkı tanımayacak şekilde acımasızca saldırıyorlar. Bombalarla canını kaybeden İşid elemanları değil, masum çocuklar, kadınlar ve çaresiz Müslümanlar.

Dünya derin devletleri Suriye’de teröristlere değil Müslümanlara karşı. PKK, IŞİD’den kat kat fazla insan öldürdü. Ama topluca PKK’ya destek veriyorlar, YPG’ye destek veriyorlar. Hepsini gizliden gizliye silahlandırıyorlar. Sonuçta tekrar söylüyorum, dünya derin devletlerinin derdi İşid ya da terör değil, Müslüman kıyımı. Şimdiye kadar kaç İşid’li öldürdüler, İşid’e ne zarar verebildiler? Tam tersine İşid büyüdükçe büyüyor, sınırlarını genişlettikçe genişletiyor. Ama havadan attıkları bombalarla milyonlarca Müslüman tüm dünyanın gözü önünde katlediliyor.

Rusya Afganistan’ın işgalinde 1.5 milyon Afganlı’nın ölmesine neden oldu. Çeçenistan’da ise 1 milyon Çeçen’in dörtte birini bombardımanlarla katletti.

Amerika Irak’ı işgal ettiğinde 2 milyon Müslüman hayatını kaybetti. Iraklılar kahredici acılardan geçtiler. Hayatları çalındı, tarihleri yok edildi, şehirleri yeryüzünden silindi.

Fransa ise Cezayir’de tam 1.5 milyon insanı hiç acımadan katletti. Hala Afrika’da birçok ülkeyi sömürüyor.

Türkiye’nin bu Müslümanları kırıp geçiren Deccal ekibine karşı çok uyanık olması ve asla hava sahalarını bombardıman için açmaması gerek.Yoksa Müslüman kıyımına ortak olmuş olur ve bu vebalin altından hiçbir şekilde kalkamaz. İşid’i yok etme bahanesiyle ne İncirlik, ne de diğer hava sahalarımız Fransız ve Amerikan uçaklarına kesinlikle açılmamalıdır. Tek bir Müslüman çocuğun ya da kadının şehit edilmesine Türkiye asla ortak olmamalıdır. Türkiye var gücüyle terörün çözümünün bombalamak değil, ilimle mücadele olduğunu tüm dünyaya anlatmalıdır. Türkiye’nin gerçek düşmanı İşid değil PKK’dır. Bu gerçek de derin devletlere ısrarla vurgulanmalıdır.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s