Fatih Altaylı ve Celal Şengör’ün evrimi kurtarma için son çırpınışları!

Fatih Altaylı ve Celal Şengör’ün evrimi kurtarma için son çırpınışları!

Fatih Altaylı’nın prof. diye övdüğü Şengör ve Oltaylı’yı Darwin aşağı ırk olarak görüyor.


İki haftadır Habertürk’ün “Teke Tek” programında Celal Şengör ve Fatih Altaylıölmüş, kemikleri her yere dağılmış ve gömülmüş evrimteorisini mezardan çıkarmaya çalıştılar ama tabii ki başarılı olamadılar.

Her ne yaparlarsa yapsınlar, artık evrim teorisi dünya çapında çökmüş bir teoridir. İsterse Fatih Altaylı ve Celal Şengör Türkiye’de sokaktaki gençleri çevirip sorsunlar. Türkiye’de insanların %90’ı evrim teorisine artık inanmıyor. Çünkü evrimi yıkan tüm delilleri gördüler.

Baktılar ki yer altından çıkarılan milyonlarca fosil hiç değişmemiş. Baktılar ki bir proteinin oluşması için başka bir protein gerekiyor. Baktılar ki ancak elektron mikroskobuyla görülen hücrenin ve DNA’nın içine muazzam bir dünya sıkıştırılmış. Oysa Darwin hücreyi içi su dolu bir kesecik zannediyordu! Eğer hücreye ve DNA’ya bir kez elektron mikroskobuyla bakabilseydi bu saçma teoriyi hiçbir zaman ortaya atmazdı. Hücre içinde Allah tarafından yaratılan muazzam dünyayı bu linkten seyredebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=yKW4F0Nu-UY

Bu arada programda Fatih Altaylı “İslam evrime karşı çıkmaz, Hıristiyanlıkta evrime karşı çıkılır” diye anlatıyor. Bu da tabii Fatih Altaylı’nın ve Celal Şengör’ün bilgisizliğini gösteriyor. İslam’da evrim inancı kesinlikle yoktur. Allah tüm kainatı tek bir anda yaratmıştır. Fakat şu anda Hıristiyanlığın başındaki Papa sürekli evrimi savunmaktadır.

Kuran’da tek bir anda yaratılıştan bahsedilir:

Gökleri ve yeri yaratan, onların bir benzerini yaratmağa kadir değil mi? Elbette (öyledir); O, yaratandır, bilendir. (Yasin Suresi, 81)

Bir şeyi dilediği zaman, O’nun emri yalnızca: “Ol” demesidir; o da hemen oluverir. (Yasin Suresi, 82)

Şüphesiz, Allah Katında İsa’nın durumu, Adem’in durumu gibidir. Onu topraktan yarattı, sonra ona “ol” demesiyle o da hemen oluverdi. (Ali İmran Suresi, 59)

Fatih Altaylı ve Celal Şengör evrim teorisini savuna dursunlar, bunun derin devletlerin Türkiye’yi parçalama oyunu olduğunun farkında bile değiller. Darwin Türkleri aşağı, zamanla elimine edilecek bir ırk olarak görüyordu. Darwin, W. Graham’a yazdığı 3 Temmuz 1881 tarihli mektubunda, Türklere yönelik ırkçı yaklaşımını şöyle ifade ediyordu:

“Avrupalı ırklar olarak bilinen medeni ırklar, yaşam mücadelesinde Türk barbarlığına karşı galip gelmişlerdir. Dünyanın çok da uzak olmayan bir geleceğine baktığımda, bu tür aşağı ırkların çoğunun medenileşmiş yüksek ırklar tarafından yokedileceğini görüyorum. (Francis Darwin, The Life and Letters of Charles Darwin, cilt 1. ss. 285-86)

Bakın Türkiye’yi paramparça etmeye and içmiş İngiliz derin devletinin eski başbakanı Ewart Gladstone: “Türkler insanlığın insan olmayan numuneleridir. Medeniyetin bekası için onları Asya steplerine sürmeli veya Anadolu’da yok etmeliyiz. Türklerin yaptıkları kötülükler yalnız bir surette ortadan kaldırılabilir: kendileri yok olmakla!”

Darwin’de, İngiliz derin devleti de Türkleri maymun olarak, insan olmayan bir numune olarak, aşağı ırk olarak, evrimini tamamlayamayan bir hayvan olarak görüyor. Tabii bunların içine tüm Türkler giriyor. Evrimi yere göğe sığdıramayan bilim adamları da.

Fatih Altaylı Habertürk’de evrim propogandası yapılırken bu gerçeklerden haberdar olsa çok iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü evrim propoganadası yapmak hem boşa kürek çekmektir, hem de Türkleri yok etmek isteyen derin devletlerin ekmeğine yağ sürmektir. Sonuçta her ne olursa olsun başarısız olacaklar ama yine de bu tehikeden haberdar olmakta fayda var.

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s