İngiliz derin devleti “Müslümanlar teröristtir, hepsini yok edelim” stratejisini geliştiriyor…

İngiliz derin devleti “Müslümanlar teröristtir, hepsini yok edelim” stratejisini geliştiriyor…

İngiliz derin devleti “Müslümanlar teröristtir, hepsini yok edelim” stratejisini geliştiriyor...

Güneydoğu’da Kürt Devleti kurulması projesi İngiliz derin devletinin projesidir.


İngiliz derin devleti Müslümanları IŞİD’leştirmek, El Kaide’leştirmek ve dünyada bir terör bloku haline getirip“Müslümanlar da teröristtir, bütün teröristler birdir, hepsi bütündür, hepsini birden yok edelim” mantığı ile hareket etme stratejisi geliştirdiler. Yani Müslüman eşittir terörist algısı üzerinde çalışıyorlar. Bu çok büyük bir tehlike.

Teröristin dini yoktur. Terör eylemi yapan bir kişi zaten Müslüman olamaz. Kuran’a göre tek bir insanı haksız yere öldüren tüm dünyayı öldürmüş gibi olur. Bu yüzden üzerinde bomba patlatan ve yüzlerce kişinin ölümüne neden olan bir terörist Müslüman değildir. Yaptığı bu eylemin karşılığı Kuran’a göre çok büyüktür:

Kim bir nefsi, bir başka nefse ya da yeryüzündeki bir fesada karşılık olmaksızın (haksız yere) öldürürse, sanki bütün insanları öldürmüş gibi olur.Kim de onu (öldürülmesine engel olarak) diriltirse, bütün insanları diriltmiş gibi olur. Andolsun, elçilerimiz onlara apaçık belgelerle gelmişlerdir. Sonra bunun ardından onlardan birçoğu yeryüzünde ölçüyü taşıranlardır. (Maide Suresi, 32)

İngiliz derin devleti Müslümanları yok etmek için şu anda PKK’yı da kullanıyor, PKK’yı durmadan silahla besliyor. Yurt dışından sürekli ülkemize gelen İngiliz ajanları Güneydoğu’daki PKK’nın içine sızıp Türkiye’nin paramparça edilmesi için gizliden gizliye faaliyet gösteriyorlar. Ve bu yaptıklarının da fark edilmediği kanaatindeler.

Müslümanların çoğu kendilerini inim inim inleten, ezen, mahveden sistemin, perde arkasındaki asıl unsurun İngiliz derin devleti olduğunu bilmiyor. Hayret edilecek şekilde bilmiyorlar. Hiç alakası olmayan hedeflere yöneliyorlar. Bu yüzden bu ciddi tehlikeye karşı tüm Müslümanları uyarmak gerek.

Bakın İngiliz derin devleti tam 200 yıldır Müslümanları yok etmeye, Müslümansız bir Ortadoğu inşa etmeye çalışıyor. Türk, Kürt, Arap, tüm Müslümanlar birlik olursa, 200 dakikada oyunları çöker.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/, A9 TV

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s