PYD ve YPG’nin terör örgütü olduğunu devlet her yerde vurgulasın!

PYD ve YPG’nin terör örgütü olduğunu devlet her yerde vurgulasın!

PYD ve YPG’nin terör örgütü olduğunu devlet her yerde vurgulasın!

PKK, PYD ve YPG Türkiye’nin düşmanıdır, Türkiye bu kalleş terör örgütlerine asla yenilmeyecektir.


PYD, YPG, hepsiPKK’nın bir koludur ve hepsi Türkiye’yi bölmeye and içmişterör örgütleridir. Türk devleti elindeki belgelerle  hepsinin terör örgütü olduğunu batıya göstermeli ve onları ikna etmelidir. İsim değişirmek çok kötü bir taktiktir, Türk devletinin bunu yutacağını düşünmeleri de çok büyük aptallıktır.

Uzun süredir bölgede at koşturan YPG Türkiye’nin sınırını boydan boya kapladı, orada Komünist Kürdistan devletini kurmak üzereler. Dev bir hat oluşturup İslam alemiyle, Türklük alemiyle bağlantımızı koparmak istiyorlar. Buna asla müsaade edilmemesi lazım. Hiç vakit kaybetmeden Türkiye gereğini yapmalıdır.

Amerika İşid ile savaşıyor diye YPG’yi terör örgütü olarak görmemesi Türkiye’yi ilgilendirmez. Derin devletler tarafından YPG’ye verilen tüm silahlar PKK’ya aktarılıyor. Türkiye bu konuda ağarlığını koymalı ve hem Amerika’nın, hem de Avrupa’nın YPG’yi ve PYD’yi terör örgütü olarak kabul etmesini ve bunu açıklamasını sağlamalıdır.

PYD’yı desteklediğinde Öcalan’ı, Öcalan’ın kurduğu bütün komünist örgütlenmeleri PJAK’ı, YPG’yi ve PKK’yı hepsini desteklemiş oluyorsun. Bunlar zaten bir bütün. Yani PKK etrafında toplanan en az 20 tane örgüt var, hepsi PKK’lı bunların. Sen bunlardan bir tanesine destek versen PKK’ya destek vermiş oluyorsun. Birini legalleştirdiğinde, hepsini legalleştirmiş olursun.

YPG, bütün Türkiye ve Müslümanların düşmanıdır. Komünist, Marksist, Leninist, Allahsız, Kitapsız, kalleş bir yapılanmadır. Cinayet örgütüdür, mafya örgütüdür. Bu gerçek hem Türk devleti, hem de Türk milleti tarafından mecliste, sosyal medyada, her yerde vurgulanmalıdır. Türk milleti kutsal topraklarımızın bölünmesine ve parçalanmasına asla izin vermeyecektir.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s