Devlet PKK leşlerinin cenazelerinde gövde gösterisi yapılmasına nasıl izin veriyor?

Devlet PKK leşlerinin cenazelerinde gövde gösterisi yapılmasına nasıl izin veriyor?

Devlet PKK leşlerinin cenazelerinde gövde gösterisi yapılmasına nasıl izin veriyor?

Ülkemizde böyle görüntüleri hiçbir şekilde görmek istemiyoruz, devletimiz tedbir alsın!


Bakın resimde gördüğünüz cenaze iki gün öncesine ait. Van Başkale’de, Siirt’te çıkan çatışmada öldürülen terörist Mehmet Çelik PKKpaçavralarıyla ve Öcalanposterleriyle cehennem olacağı yere gönderiliyor! Peki Van’da asker, polis, jandarma, devletin adamları, vali ve diğerleri böyle bir kepazeliğin yaşanmasına nasıl müsaade ediyor! Devletimiz nasıl teröristlerinin cesetlerinin böyle tantanayla gömülmesine nasıl izin veriyor?

PKK terör örgütüne katılımda en etkili faktörlerden birisi de Komünist terör örgütünün gövde gösterisine dönem terörist cenazeleridir. Kahpe PKK’lılar bu cenazelerde Öcalan resimlerini açıp güya “yenilmedik, ayaktayız” imajını vermeye çalışıyorlar. Ayrıca dikkat ederseniz PKK leşlerinin cenazelerinde ağlayan, dövünen, yakınan, kendini yerlere atan tek bir adam göremezsiniz.

Ama bizim askerlerimiz şehit düştüklerinde televizyonlardan hiç durmadan ağlayan, bağıran, yakınan şehit ailelerinin görüntüsü veriliyor. Ama tek bir PKK leşi insanlara gösterilmiyor. Böylece medya tarafından da alttan alta PKK’ya destek veriliyor. Defalarca bunun yapılmamasını, bu tarz haberlerin hiçbir şekilde gösterilmemesini, şehitlerimizin neşeyle, tekbirlerle cennete uğurlanmasını yazdık ve söyledik. Ve söylemeye de devam ediyoruz.

Bu konularda devletimiz tedbir alsın. Teröristlerin cenazelerinde paçavra ve Öcalan posterlerinin açılmasına hiçbir şekilde izin verilmesin. Türk milleti olarak devletimizden, bu uğurda şehit düşen 40.000 askerimiz adına rica ediyoruz. Bizim davamız çok şerefli ve Allah’ın izniyle muhakkak zaferle sonuçlanacak bir davadır. PKK’nın ise davası haksız ve batıl bir davadır. Eninde sonunda, ne yaparlarsa yapsınlar PKK ordusu çok yakında ülkemizden kovulacaktır.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s