İngiliz derin devleti PKK/PYD’yi İslam âlemini yok edecek Deccal ordusu olarak görüyor!

İngiliz derin devleti PKK/PYD’yi İslam âlemini yok edecek Deccal ordusu olarak görüyor!

İngiliz derin devleti PKK/PYD’yi İslam âlemini yok edecek Deccal ordusu olarak görüyor!

PYD-PJAK-PKK tek bir tane isim vardır hepsi PKK. Liderleri tek, parti tek, yönetim tek, komuta zinciri tek!


İngiliz derin devleti yıllardırPKK’yı vePYD’yi destekliyor, çünkü PKK ve PYD’yi İslam âlemini yok edecek Deccal ordusu olarak görüyorlar. Hiç utanmadan bu kalleş örgütleri utanmadan, gözümüzün içine baka baka destekliyorlar.

Amerikan ordusu da hiç utanmadan artık PYD üniformalarını giyip öyle savaşıyorlar. Zaten Amerikalılar ve İngilizler savaş ortamında teröristlerle tamamen sapık bir ilişki içindeler. İçip içip erkek erkeğe sapkınlıklar yapıyor sonra da utanmadan PKK’lılarla resim çektiriyorlar. Hiçbir Amerikan başkanı komünistleri desteklemediği halde Obama da PKK’ya ve PYD’ye sahip çıkıyor.

PKK/PYD’nin en büyük amacı, Türkiye’de bir komünist Kürdistan oluşturmak, proletarya diktatörlüğü kurmak, dolayısıyla Türkiye’yi paramparça etmektir. Bu da İngiliz derin devletinin çok işine geliyor.Çünkü yüzyıldır Türkiye’yi bölme planlarını bir türlü gerçekleştiremediler. PKK/PYD sayesinde gerçekleştirmeyi hayal ediyorlar.

Amerika’nın ve İngiltere’nin PKK/PYD’YE silah vermesi çok büyük ahlaksızlıktır. Bunlardan yüz bulan PYD gidip Fransa’da temsilcilik açıyor. Türk devletinden de hiç kimse bu rezalete ses çıkarmıyor. Türk devleti ağırlığını koysun, bu terörist örgütlenmelere Avrupa ve Amerika hiçbir şekilde sahip çıkamasın. Türkiye bu durumlarda çok sert tepkisini göstersin, ezik ve geriye çekilmiş, aciz bir tutum sergilemesin. Derin devletler yaptıkları her hamlenin karşılığını alsınlar.

Sonuç olarak İngiliz derin devleti boşa uğraşıyor. Biz topraklarımızı ne PKK’ya ne de PYD’ye teslim etmeyeceğiz. Çanakkale’de nasıl rezil oldularsa yine aynısı olacak. PKK’yı ülkemizden kovacağız ve asla vatanımızı böldürmeyeceğiz.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/, A9TV

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s