MHP, CHP, BBP ve Saadet Partisi bölünmeye karşı şiddetli propoganda yapmalı!

MHP, CHP, BBP ve Saadet Partisi bölünmeye karşı şiddetli propoganda yapmalı!

MHP, CHP, BBP ve Saadet Partisi bölünmeye karşı şiddetli propoganda yapmalı!

PKK’nın ideolojisi Marksist Leninist’tir, mutlaka anti komünist ilmi mücadele yapmamız gerekiyor.


Türkiye şu anda çok ciddi bölünme tehlikesi altında! Halk Survivor ve evlendirme programları ile uyutulurken İngiliz derin devleti PKK’yı ve YPG’yi silahla sürekli besleyip Türkiye’yi paramparça etmek için var gücüyle bastırıyor. Şu anda Kurtuluş Savaşı’ndayız ama bundan milyonlarca Türk’ün haberi bile yok! Böyle gizliden gizliye faaliyet yapıyorlar.

Türkiye böylesine ciddi bir tehlike altındayken MHP, CHP, BBP ve Saadet Partisi birlik olmalı, köşeden bakıp Türkiye’nin parçalanmasını seyretmemeliler. Tam tersine bu partilerin birlik olup bölünme tehlikesine karşı şiddetli propoganda yapmaları, halkı aydınlatmaları lazım. Halkı uyarmaları lazım. Devletinde Türk gençliğinin şuurunu açacak, onların devlete ve millete bağlılıklarını arttıracak milli şuur dersi koyması lazım. Milli şuur dersinde gençlerimizeDarwinizmin bilimsel çöküşü, PKK’nın komünist ve Marsist zihniyeti anlatılsın. İman hakikatleri ve Kuran mucizeleri anlatılıp gençlerimizin maneviyatı güçlendirilsin. Okullarda haftada 3 gün iman hakikatlerinin de anlatıldığı milli şuur dersi verilse gençlerin bütün motivasyonu, ruh hali, psikolojisi değişir. PKK sürekli dağda komünist eğitim veriyor. Komünist teröristler eğitimle bu hale geliyorlar. Biz de gençlere haftada üç saat milli şuur dersi verirsek çok çok faydalı olur.

Söylediğimiz gibi bu partiler güç birliği yapsınlar, konferanslar düzenlesinler, halkın uyanmasını sağlasınlar, onlara da bu zorlu dönemde çok ciddi iş düşüyor. İngiliz derin devletinin sinsi oyunlarını bozmak için güç birliği yapılması gerektiğini fark etsinler.

Kaynak: http://abdningoremedigipkk.blogspot.com.tr/, A9TV

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

Reklamlar

Cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s